Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Як правильно використовувати медичні маски

Незалежно від того, пройшла людина повний курс щеплення проти #COVID19 чи ні, маски максимізують захист від вірусу як для тих, хто їх правильно використовує, так і для людей, які перебувають поруч.

10:00 22.12.2021

Який строк сплати збору з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації?

Відповідно до п. 12 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

16:42 21.12.2021

Чи може бути зменшена ставка збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Відповідно до абзацу першого п.п. 8.3 п. 8 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування Збору, визначеної згідно з п. 7 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, ставки 2,5 відс. щодо номінальної вартості державних облігацій України з терміном обігу більше ніж 365 днів без права дострокового погашення, придбаних декларантом у період з 01 вересня 2021 року до 31 серпня 2022 року до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

16:40 21.12.2021

Фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків

Відповідно до п. 70.7 ст. 70 розд. ІІ Податкового кодексу України, фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (прізвища, місця реєстрації тощо), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою № 5ДР у паперовій формі або в електронній формі.

16:36 21.12.2021

Держава незабаром розпочне виплату 1 тисячі гривень громадянам, які повністю вакциновані проти COVID-19

Відбувся офіційний запуск програми «єПідтримка», що передбачає виплату 1 тис. грн українцям, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, і незабаром кошти почнуть надходити на картки громадян, заявив заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма.

08:54 21.12.2021

Ожеледиця! Будьте обережні!

Цьогорічна зима на Полтавщині вже порадувала пухнастим білим снігом і ожеледиця на дорозі вже тут як тут. За таких погодних умов підвищується ризик виникнення нещасних випадків при дорожньо-транспортних пригодах і травмування працівників під час пересування, основними причинами якого є падіння через незадовільний стан тротуарів (ожеледиця, вибоїни, ями), падіння бурульок із дахів будівель.

08:51 21.12.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Генеральний план з розробкою плану зонування території

15:50 17.12.2021

Бюджет 2022 року, доля дітей без батьківського піклування, наближені до людей соціальні послуги та автобусні перевезення – питання порядку денного засідання виконавчого комітету

На засіданні виконкому цього тижня розглянули і схвалили бюджет Шишацької територіальної громади на 2022 рік. Доповідав начальник фінансового управління Шишацької селищної ради Петро Явтушенко. Попереду – розгляд бюджету депутатськими комісіями.

14:50 17.12.2021