Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

Постійні комісії

СКЛАД
ПОСТІЙНИХ  КОМІСІЙ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

 I. Комісія з питань регуляторної політики, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, інвестицій та підприємництва

          Сліпець Володимир Іванович – голова комісії

          Іващенко Олександр Володимирович – заступник голови комісії

          Титаренко Лілія Іванівна – секретар комісії

          Власенко Едуард Павлович – член комісії

          Чтєнцова Ольга Миколаївна – член комісії

 

II. Комісія з питань будівництва, розвитку житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, управління комунальною власністю

          Хомлюк Олексій Петрович – голова комісії

          Безсонов Олександр Володимирович – заступник голови комісії

          Скороход Сергій Анатолійович – секретар комісії

          Антоненко Микола Володимирович – член комісії

          Іваниця Віталій Анатолійович – член комісії

 

III. Комісія з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони праці, культури і спорту

          Степаненко Михайло Володимирович – голова комісії

          Вітценко Сергій Петрович – заступник голови комісії

          Шрамко Світлана Іванівна – секретар комісії

          Веклич Володимир Григорович – член комісії

          Брехунцов Володимир Олександрович – член комісії

 

IV. Комісія з питань промисловості, приватизації та земельних ресурсів, екологічної політики і охорони навколишнього природного середовища

          Петров Сергій Олександрович – голова комісії

          Лубенець Василь Іванович – заступник голови комісії

          Цьова Юрій Андрійович – секретар комісії

          Кубата Віктор Григорович – член комісії

          Копиця Олександр Володимирович – член комісії

 

V. Комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та оборонної роботи

          Дерій Алла Василівна – голова комісії

          Семидідько Зоя Володимирівна – заступник голови комісії

          Іваниця Олександр Павлович – секретар комісії

          Лубенець Олексій Олександрович – член комісії

          Жуган Олег Анатолійович – член комісії