Результати голосування 12 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про затвердження "Програми розробки містобудівної документації Шишацької об'єднаної територіальної громади на 2016-2018 роки".

2. Про затвердження "Програми охорони навколишнього природного середовища Шишацької селищної ради на 2016-2018 роки"

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016 рік «Турбота».

5. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

6. Про затвердження Положення про цільовий фонд Шишацької селищної ради.

7. Про затвердження Положення про єдиний податок.

8. Про встановлення ставок єдиного податку для підприємців-платників єдиного податку 1 та 11 групи на 2017 рік.

9. Про встановлення ставок акцизного податку.

10. Про затвердження Положення про порядок нарахування та сплати транспортного податку, як складової податку на майно.

11. Про затвердження Положення про порядок нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно.

12. Про затвердження Положення про порядок нарахування  та сплати земельного податку юридичними та фізичними особами, як складової податку на майно.

13. Про встановлення пільги щодо сплати земельного податку юридичним особам.

14. Про передачу з балансу на баланс майна, що належить до комунальної власності селищної ради.

15. Про порушення  клопотання  щодо  присвоєння Грач Світлані Миколаївні  почесного  звання «Мати-героїня».

16. Про звільнення гр. Ястремського Л.С. від плати за надання послуг у відділенні соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради.

17. Про анулювання результатів земельних торгів.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Шишаки Шишацького району Полтавської області.

19. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

20. Про погодження надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

21. Про надання дозволу на розроблення робочого проекту землеустрою щодо технічної рекультивації земель ПрАТ «Пласт».

22. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. В’юну Анатолію Петровичу.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаруді Володимиру Миколайовичу.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Луценко Тамарі Григорівні.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лизенку Якову Михайловичу.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Григоренко Галині Андріївні.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Оніпко Наталії Василівні.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кубатій Юлії Анатоліївні.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кулінько Олександрі Іванівні.

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Куцеланській Тетяні Григорівні.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воті Ігорю Сергійовичу.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Помазу Геннадію Миколайовичу.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Новостройному Олексію Петровичу.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Міщанінову Євгенію Євгенійовичу.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матвієнку Артему Петровичу.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чубу Роману Івановичу.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гусарину Олександру Олександровичу.

39. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Яременко Любові Миколаївні.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Богодюку Олександру Григоровичу.

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Устименко Ніні Федорівні.

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення спілці (об’єднанню громадян співвласників землі та майна) «Воскобійницька».