Результати голосування 14 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про затвердження проектів, що реалізовуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

2. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016 рік «Турбота».

3. Про внесення змін до Програми розробки містобудівної документації Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016-2018 роки.

4. Про внесення змін до Програми  розвитку дорожнього руху на 2016 - 2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 - 2020 роки.

6. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Шишацької селищної ради на 2016 рік.

7. Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

9. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про затвердження Порядку застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів».

10. Про затвердження об’єктів комунальної  власності.

11. Про прийняття у комунальну власність Шишацької селищної ради окремих об’єктів нерухомості.

12. Про передачу з балансу на баланс майна, що належить до комунальної власності селищної ради.

13. Про погодження передачі нерухомого майна за договором позички.

14. Про створення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шишацької об'єднаної територіальної громади.

15. Про прийняття відумерлої спадщини у комунальну власність та приєднання до земель територіальної громади Шишацької селищної ради.

16. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

17. Про погодження надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Свєтловій В.І.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кеді О.М.

20.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рудику Б.О.

21.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корчевській Н.І.

22.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гетало О.А.

23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сидоренко Є.О.

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волику М.О.

25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матіїву С.В.

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грицун В.О.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Головіну С.В.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гмирі С.В.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богдану В.М.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабичу Г.Г.

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лузяніну О.В.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стецику А.С.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулиму С.В.

34. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки гр. Пазюку М.Я.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бровку В.О.

36. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пустовій Г.Г.

37. Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки гр. Нечай Л.М.

38. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки гр. Антоненку О.Б.

39. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки гр. Антоненку О.Б.

40. Про  затвердження   проекту землеустрою   щодо  відведення земельної ділянки гр. Штанько І.Ю.