Результати голосування 19 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

2. Про затвердження Програми розвитку галузі «Освіта» Шишацької селищної ради на 2017 рік.

3. Про затвердження Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2017 рік «Турбота».

4. Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Шишацької селищної ради на 2017 рік.

5. Про затвердження Програми Шишацької селищної ради соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2017 рік.

6. Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації Шишацької об'єднаної територіальної громади на 2017-2021 роки.

7. Про внесення змін до додатка Програми  розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 – 2020 роки.

9. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

10. Про селищний бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

11. Про  затвердження Плану роботи селищної ради на 2017 рік.

12. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та забезпечення харчування школярів загальноосвітніх навчальних закладів Шишацької селищної ради.

13. Про встановлення додаткових пільг за навчання у Шишацькій дитячій музичній школі.

14. Про передачу з балансу на баланс майна комунальної власності селищної ради.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) обслуговуючому кооперативу «ОК Джерело Плюс».

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Михайликівській загальноосвітній школі.