Відділ соціального забезпечення, праці та соціальних послуг

Вітаємо Вас на сторінці відділу соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради. Наше особливе завдання полягає в тому, що, коли людина потребує допомоги, ми повинні докласти всіх зусиль, аби допомогти їй».

начальник відділу                                 Наталія Завалідер.

Відділ соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради діє відповідно до Положення, затвердженого рішенням третьої сесії першого скликання Шишацької селищної ради від 11.12.2015 року.

Юридична адреса відділу: 38000, смт Шишаки, вул. Корніліча, 5, к.7а, тел/факс. 9-10-15 тел. 91-2-50

Пряма телефонна лінія (05352)9-10-15.

Відділ соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради забезпечує реалізацію державної політики на території громади у сфері соціального захисту та соціального обслуговування  населення, у тому числі громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників бойових дій, військовослужбовців, які безпосередньо беруть участь в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Працівниками відділу проводиться робота по реалізації заходів, визначених Програмою соціального захисту «Турбота» найбільш вразливих верств населення Шишацької селищної ради на 2016 рік.