Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

Соціальний захист

 

 

   Вітаємо Вас на сторінці відділу соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради. Наше особливе завдання полягає в тому, що, коли людина потребує допомоги, ми повинні докласти всіх зусиль, аби допомогти їй».        

 

     З повагою

     начальник відділу                                 Наталія Завалідер.

 

 

 

 

 

 

     Відділ соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради діє відповідно до Положення, затвердженого рішенням третьої сесії першого скликання Шишацької селищної ради від 11.12.2015 року.   

     Юридична адреса відділу: 38000, смт Шишаки, вул. Корніліча, 5, к.7а, тел/факс. 9-10-15 тел. 91-2-50

     Пряма телефонна лінія (05352)9-10-15.

     Відділ соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради забезпечує реалізацію державної політики на території громади у сфері соціального захисту та соціального обслуговування  населення, у тому числі громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників бойових дій, військовослужбовців, які безпосередньо беруть участь в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

     Працівниками відділу проводиться робота по реалізації заходів, визначених Програмою соціального захисту «Турбота» найбільш вразливих верств населення Шишацької селищної ради на 2016 рік.


ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО

ОБСЛУГОВУВАННЯ  ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ШИШАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

 

 

 

   Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро. Всі ми – члени великої родини, які щиро вболівають за своїх підопічних і радіють, коли бачать, якою вдячністю світяться обличчя тих, кому ми допомагаємо подолати труднощі, що з різних обставин вникли в житті.

З повагою, директор Територіального центру

Васильченко Світлана Анатоліївна

 

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради розташований за адресою: смт Шишаки, вул. Партизанська, 4,  тел. (05352) 91381, факс: 92334, електронна адреса: tc29@ukr.net
 

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради діє на  підставі Положення, затвердженого  рішенням 11 сесії першого скликання Шишацької селищної ради  від 17.06.2016 р.  

Територіальний центр утворено для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання та в умовах стаціонарного або тимчасовогоперебування.

Ми діємо на принципах адресності  та індивідуального  підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм .

 

На надання соціальних послуг в територіальному центрі мають право:

         - громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

         - громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.

У складі територіального центру утворені такі структурні підрозділи:

 

 

Відділення соціальної допомоги вдома (положення)

В.о. завідувача відділення:

Кривошапка Лариса Григорівна

Тел.: ( 05352) 92502

Вид діяльності: надання соціальних послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком.Надають соціальні послуги 44 соціальних робітники відділення.

Адреса: смт Шишаки, вул. Солодовнікова, 29 електронна адреса: tc29_1@ukr. net

 

 

Відділення денного перебування (положення)

          Завідувач відділення:

Шона Світлана Миколаївна

Тел.: ( 05352) 92502

   Вид діяльності: надання соціальних послуг громадянам,  які  мають  часткове  порушення рухової   активності   та  не  мають  медичних  протипоказань  для перебування  в  колективі  та  потребують  соціально-побутової   і психологічної     адаптації,     надання     соціально-побутових, соціально-педагогічних,  психологічних  послуг.

          Адреса:

смт Шишаки, вул. Солодовнікова, 29

електронна адреса: tc29_1@ukr. net

 

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги (положення)

    В.О. завідувача відділення:

Бибик Юрій Іванович

Тел.: ( 05352) 92502

     Вид діяльності: обслуговування малозабезпечених громадян, інвалідів, осіб похилого віку, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності) у разі коли вони на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, особи які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою, які відповідно до акту обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної чи грошової допомоги.

У складі відділення працює пункт прокату технічних засобів реабілітації, у якому в наявності є: інвалідні візки, пристрої для ходіння, нічні стільці, милиці, палиці, які найбільше користуються попитом серед осіб похилого віку та інвалідів.

Відповідальна особа  - Бибик Юрій Іванович.

Адреса: смт. Шишаки, вул. Солодовнікова, 29  електронна адреса: tc29_1@ukr. net

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання (положення)

Завідувач відділення:

Яненко Наталія Михайлівна

тел.: 92334

   Вид діяльності: забезпечення  постійного  або  тимчасового  проживання,  повне  державне утримання  одиноких громадян похилого віку, інвалідів  (які  досягли  18-річного  віку),  хворих  (з  числа осіб працездатного   віку   на   період   до   встановлення   їм  групи інвалідності,  але  не  більш як чотири місяці), які відповідно до висновку   лікарсько-консультаційної   комісії   закладу   охорони здоров'я  за  станом  здоров'я  не  здатні  до самообслуговування, потребують    постійного    стороннього   догляду   та   допомоги, стаціонарного  догляду, соціально-побутових, соціально-медичних та інших соціальних послуг.

Адреса: с. Яреськи, вул. Козацький Шлях, 130, приміщення 2 електронна адреса: Yanenko2016@ukr. net

 

     «Соціальне таксі» територіального центру працює для обслуговування маломобільних груп населення, в тому числі інвалідів-візочників за попереднім замовленням. Автомобіль  розрахований на 5 посадочних місць та облаштоване спеціальною підйомною платформою для інвалідів-візочників.

       «Соціальне таксі» територіального центру використовуватися для перевезення пенсіонерів, інвалідів різних категорій до відділень Територіального центру, до підприємств, установ та організацій різної форми власності, банківських установ; поліклініки, до протезно-ортопедичних підприємств або ортопедичних майстерень для придбання протезів, технічних та інших засобів реабілітації (за направленням лікаря) тощо.

Заявки заздалегідь приймаються з  8.00 до 17.15 за телефоном 92502.

Графік надання послуг «соціального таксі» одиноким та інвалідам Шишацького району та виїздів мультидисциплінарної команди на І, ІІ квартал 2018 року