Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сторінці відділу освіти!

У 12 загальноосвітніх навчальних закладах навчається 1354 учні та працює 253 педагогічних працівники. У дошкільних навчальних закладах 61 вихователь навчають і виховують 406 дітей.

Відділ освіти адаптується до потреб розвитку освіти, суттєво впливає на формування раціональної мережі навчальних закладів Шишацької селищної ради, забезпечує неперервний професійний розвиток педагогічних кадрів, залучає вчителів району до освітянських програм, проектів.

Головною метою діяльності відділу освіти є сприяння формуванню високого освітньо-кваліфікаційного рівня професійної зрілості та компетентності керівних, методичних, педагогічних працівників навчальних закладів району.

З повагою, начальник відділу освіти Н.М.Караваєва