Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Матері воїна вручили державну нагороду сина

У селищній раді вкотре відбулася урочиста і скорботна зустріч рідних полеглого захисника з селищним головою, начальником 4 відділу Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, колективом ради.

09:04 08.04.2024

У Федунці провели в останню путь Андрія Галата

В останній день березня загинув наш земляк Андрій Галат. Житель Федунки, який захищав нас з вами, свою маленьку батьківщину і велику Батьківщину від російського окупанта з початку його вторгнення на територію України ще у 2014 році.

09:56 06.04.2024

Заборона спалювання сухостою

З настанням тепла часто доводиться бачити, як люди випалюють суху траву, очерет, чагарники, тощо. Незважаючи на те, що спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно.

11:35 04.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ

12 квітня 2024 року о 10 годині планується проведення 29 сесії 8 скликання Шишацької селищної ради.

14:59 02.04.2024

Як отримати Довідку про відсутність заборгованості з платежів

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 03.09.2018 № 733 (далі – Порядок), для отримання Довідки платник подає заяву за формою згідно з додатком 2 до Порядку.

08:55 02.04.2024

За рік в Шишацькій ЛПЛ стаціонарно пролікувалися понад дві тисячі людей, амбулаторно надано 99,7 тисячі медичних послуг

Комунальне некомерційне підприємство «Шишацька лікарня планового лікування» Шишацької селищної ради розрахована на 60 ліжок та представлена такими стаціонарними відділеннями, як приймальне, терапевтичне (30 ліжок, з них – 19 терапевтичних, 5 – неврологічних та 6 паліативних), хірургічно-гінекологічне (15 ліжок, 10 з них – хірургічні, 5 – гінекологічні), дитяче відділення (15 ліжок, у тому числі 5 – інфекційних), відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії (3 ліжка).

15:38 01.04.2024

НІ! СПАЛЮВАННЮ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ

Миргородське  РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області закликає громадян утриматися від спалювання сухої рослинності та її залишків, сміття.

10:43 29.03.2024