Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

З цієї нагоди відбулося покладення квітів до пам'ятного знака землякам-чорнобильцям в центрі Шишаків, в якому взяли участь голова місцевого осередку чорнобильців Василь Дмитерко, його побратими та керівники селищної ради, відділів і установ, що опікуються цією вразливою категорією жителів Шишацької громади.

11:33 14.12.2023

Представники благодійного фонду “Світло надії” надаватимуть допомогу жителькам Шишацької громади

Шишацька селищна рада та благодійна організація «Світло надії» підписали меморандум про співпрацю. Це черговий крок взаємодії нашої громади з БО «Світло надії», а також загалом з благодійними фондами, зокрема у рамках міжнародної підтримки України.

13:04 07.12.2023

Як запобігти гострим кишковим інфекціям та харчовим отруєнням під час святкування новорічних та різдвяних свят

Незабаром в Україну прийдуть довгоочікувані новорічні та різдвяні свята. На свята ми готуємо велику кількість різноманітних страв, і, безперечно, зростають ризики виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, особливо серед дітей.

13:41 06.12.2023