Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Затверджено нові назви вулиць та провулків населених пунктів Шишацької громади

Під час чергової сесії депутати розглянули і прийняли рішення щодо перейменування назв вулиць та провулків населених пунктів Шишацької громади і демонтаж пам’ятника радянської епохи та символіки комуністичного тоталітарного режиму. Обидва питання стосуються виконання законів України щодо засудження комуністичного та радянського тоталітарних режимів, російської імперської політики тощо.

16:57 02.12.2023

Зустріч податківців Полтавщини та бізнес-спільноти області за участі народного депутата України – великий крок до ефективної співпраці

Вкотре в Головному управлінні ДПС у Полтавській області під головуванням очільниці податкової служби Полтавщини Алли Рябкової та за участі народного депутата України члена Комітету Верховної Ради України з питань, фінансів, податкової та митної політики Олексія Устенка, депутата Полтавської міської ради Антона Ярмолюка, депутата Полтавської обласної ради Олега Хардіна, відбулась зустріч у форматі відкритого діалогу. На захід також були запрошені керівниця «Полтавської асоціації бізнесу» Ірина Бессарабова і представники бізнес-спільноти  м. Полтави та  м. Кременчука.

12:32 30.11.2023

Застосування РРО/ППРО при розрахунках у готівковій формі під час продажу товарів через мережу Інтернет

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами.

12:30 27.11.2023

Який вид служби обрати: за контрактом чи мобілізацією?  Роз'яснення ТЦК та СП

Який вид служби обрати: за контрактом чи мобілізацією? Роз'яснення ТЦК та СП

В Україні триває війна - росія окупувала значну частину нашої території. В країні триває загальна мобілізація - військовозобов’язаних чоловіків призивають виконати їх обов’язок перед країною, благами якої вони користувалися все своє життя. Для більшості свідомих громадян вже стає очевидним, що кожен громадянин України повинен готуватися до захисту Батьківщини зі зброєю в руках. Виникає питання - яким чином?

15:29 24.11.2023

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації: «Генеральний план селища Шишаки Миргородського району Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації: «Генеральний план селища Шишаки Миргородського району Полтавської області».

14:43 24.11.2023