Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Семінари компанії «UkrMilkInvest»

22-23 липня 2021 року за підтримки Шишацької селищної ради відбувалися навчальні семінари – презентації компанії «UkrMilkInvest». Компанія працює з 2017 року за підтримки уряду Канади, Швеції та цілого ряду компаній України.

15:45 23.07.2021

З 1 липня відбулися зміни у пенсійному забезпеченні чорнобильців

Важливі новації у пенсійній сфері з’явилися на підставі Закону України від 29.06.2021 № 1584-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

10:54 23.07.2021

Про стан медицини у Шишацькій громаді звітували її керівники Олександр Іващенко та Маргарита Хорольська

На минулій сесії депутати заслухали звіти:  Олександра Іващенка - про роботу  КНП «Центр первинної  медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» та Маргарити Хорольської - про підсумки діяльності КНП «Шишацька лікарня планового лікування» Шишацької селищної ради за п'ять місяців 2021 року. Коротко про стан медицини – у цифрах і фактах звітів.

12:25 21.07.2021

ЗАХИСТІТЬ ТОМАТИ ВІД ФІТОФТОРИ

Збудником хвороби фітофторозу томатів є грибок, що вражає плоди, листя і стебла. Спочатку захворювання з’являється на листках картоплі, а через 10–15 днів інфекція може з’явитися і на томатах. Ознакою хвороби є темно-коричневі плями, без чіткої межі, які однією зі сторін завжди прилягають до краю листа. На стеблах фітофтороз проявляється у вигляді великих бурих плям невизначеної форми. При подальшому розвитку інфекції стебло в зоні плями може переламатися. На плодах утворюються бурі або темно-коричневі плями, які потім збільшуються у розмірах і охоплюють весь плід. Часто при епіфітотійному розвиткові хвороби  огородники залишаються без урожаю.

10:48 21.07.2021

ПРОВОДЬТЕ БОРОТЬБУ З ПОРТУЛАКОМ ГОРОДНІМ

В останні роки бур'ян портулак городній зустрічається практично на кожному городі. Позбутися цього непрошеного гостя не просто, доводиться докладати чимало зусиль. Ця рослина дуже живуча, добре пристосовується і здатна пустити коріння навіть після прополювання.

10:43 21.07.2021