Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

Чи є обов’язковим застосування суб’єктими господарювання РРО при продажу у кіосках газет, журналів, листівок, конвертів, знаків поштової оплати?

Миргородський сектор організації роботи організаційно – розпорядчого управління Головного управління ДПС у Полтавській області повідомляє про те, що  відповідно до п. 10 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95- ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки, зокрема, при продажу у кіосках, з лотків та розносок газет, журналів та інших видань, листівок, конвертів, знаків поштової оплати, якщо питома вага такої продукції становить понад 50 відс. загального товарообігу за відсутності продажу алкогольних напоїв, підакцизних непродовольчих товарів та технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення.

09:36 19.08.2021

Відстрочення податкового боргу: кому надається та що необхідно для цього зробити

Законом України від 04 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом» (далі – Закон) передбачено відстрочення податкового боргу за певних умов.

09:33 19.08.2021

Якщо декларантом подана одноразова (спеціальна) добровільна декларація, але не в повному обсязі сплачена сума збору, яка зазначена у поданій декларації, то чи має право декларант подати повторно «звітну» декларацію?

Відповідно до п. 12 підрозділу 9 прим. 4 розділу ХХ Кодексу у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, у встановлений цим підрозділом строк одноразова (спеціальна) добровільна декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються передбачені цим підрозділом державні гарантії та звільнення від відповідальності.

09:30 19.08.2021

У Шишацькому краєзнавчому музеї презентована фотовиставка "Ціна незалежності. Герої поруч"

29 серпня у нашій державі відзначається День пам’яті захисників України, встановлений Указом Президента на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

10:51 18.08.2021

Феєрверком емоцій та справжнім салютом відзначили ковердинобалківці День свого старостинського округу

А святкували його 14 серпня, по-народному - на Маковія. У щирому родинному колі, де вистачало місця і для привітань, і для чудової концертної програми, і для вдячних глядацьких оплесків, і для добрих розваг, і для фото на згадку у спеціально підготовленій зоні, і для приємного дарунку усім землякам – променистого салюту у нічному небі.

14:59 16.08.2021