Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Схвалили прогноз бюджету громади на найближчі роки

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету схвалили прогноз бюджету Шишацької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки. Крім цього, члени виконавчого комітету надали дозвіл Відділу соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради на участь у реалізації експериментального проекту з організації в Шишацькій територіальній громаді соціальної роботи із сім'ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та /або перебувають у складних життєвих обставинах. Це черговий проект за підтримки міжнародних партнерів України, до якого долучається наша громада, аби вдосконалити систему соціального захисту населення.

14:16 27.08.2021

Шишацька громада відзначила ювілей Незалежності України

А також шосту річницю від часу об'єднання і День селища Шишаки. Три свята в одному зустрічали традиційно на березі Псла, біля мосту. Там облаштовані сцена, глядацькі місця, обабіч розташувалися торгові ятки, численні виставки народних майстрів і намети з презентацією кожного старостинського округу та центру громади – селища Шишаки. Долучилися до святкування і Національний музей-заповідника Миколи Гоголя та Яреськівське професійно-технічне училище, представляючи власні заклади.

15:47 26.08.2021

Чи є обов’язковим застосування суб’єктими господарювання РРО при продажу у кіосках газет, журналів, листівок, конвертів, знаків поштової оплати?

Миргородський сектор організації роботи організаційно – розпорядчого управління Головного управління ДПС у Полтавській області повідомляє про те, що  відповідно до п. 10 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95- ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки, зокрема, при продажу у кіосках, з лотків та розносок газет, журналів та інших видань, листівок, конвертів, знаків поштової оплати, якщо питома вага такої продукції становить понад 50 відс. загального товарообігу за відсутності продажу алкогольних напоїв, підакцизних непродовольчих товарів та технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення.

09:53 25.08.2021

Якщо декларантом подана одноразова (спеціальна) добровільна декларація, але не в повному обсязі сплачена сума збору, яка зазначена у поданій декларації, то чи має право декларант подати повторно «звітну» декларацію?

Відповідно до п. 12 підрозділу 9 прим. 4 розділу ХХ Кодексу у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, у встановлений цим підрозділом строк одноразова (спеціальна) добровільна декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються передбачені цим підрозділом державні гарантії та звільнення від відповідальності.

09:47 25.08.2021

Пошанували земляків у Михайликах

У НЕДІЛЮ селищний голова Олександр Тутка з приємною місією відвідав Михайликівський старостинський округ. Разом зі старостою Михайлом Михайликом привітав жителів з Днем їхнього округу – Днем села Михайлики та навколишніх сіл. Прибули на свято з музичними віншуваннями  і артисти Шишацького селищного будинку культури. Мистецькі поздоровлення для свого земляцтва підготували їхні незмінні улюбленці -  ансамбль «Чебреці», солісти Валентина Сиротко, Андрій Іванюта, танцювальний колектив «Сяйво», вихованці дитячого садочка «Дзвіночок».

21:48 23.08.2021

Баранівка салютувала на честь Дня села

У суботу надвечір своє свято відзначала Баранівка. Центр села майорів різноманітними виставками-пропозиціями майстрів, красивою фотозоною та цікавим стендом «Історія села – газетним рядком»; приваблював ароматами святкових наїдків та можливістю відпочити і душею, і тілом гарного передосіннього вечора.

20:09 23.08.2021