Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дітям-сиротам – належна увага

Сьогодні  на засіданні виконавчого комітету, на вимогу законодавства, члени виконкому затвердили протокол комісії, що формує потреби дітей-сиріт Шишацької громади у придбанні житла чи відшкодуванні за вже придбане житло.    Кошти на ці потреби передбачені у державному бюджеті. Селищна рада готує відповідні документи для регіональної комісії, що вирішує питання передачі субвенції з державного бюджету до місцевого. Упродовж останніх трьох років на Шишаччині двом дітям-сиротам відшкодовані кошти за придбання житла, а трьом – придбане житло. Наразі шість дітей цієї категорії претендують на подібне держзабезпечення.    Завдання органу місцевого самоврядування – виконати всі необхідні умови, аби отримати державну субвенцію і подбати про те, щоб юні мешканці Шишаччини з непростою долею отримали гарантовані їм державою преференції. Члени виконкому доручили службі у справах дітей Шишацької селищної ради забезпечити своєчасне подання документів на розгляд регіональної комісії Полтавської області, що опікується цим питанням.    Крім цього, розглянули заяви жителів громади щодо нагального вирішення різних запитів та проблем.    Підсумовуючи засідання виконкому, селищний голова Олександр Тутка інформував присутніх про складну ситуацію, що назріває у переддень опалювального періоду. Як і для населення, для бюджетних установ у рази зростає вартість газу. Олександр Іванович наголосив керівникам галузей, старостам на необхідності жорсткої економії природного палива. Звичайно, у пріоритеті залишаються медичні, освітні та соціальні заклади, де повинні дотримуватися усі норми температурного режиму. Але там, де є можливість заощадити газ і кошти, - це повинно бути обов’язково.

16:00 17.09.2021

Турбота — це на власному прикладі показати, що вакцинуватися від COVID-19 важливо

Діти та онуки — це завжди приклади для своїх рідних, хоч вони цього можуть не визнавати публічно. Мама може хотіти собі таку саму сукню як у нас, а дідусь порадиться, чим ми поливаємо рослини на балконі. Тож давайте покажемо їм ще один прекрасний приклад — вакцинуймося від COVID-19 і розкажемо, чому це важливо для кожного. Як записатися на щеплення? - подзвонити сімейному лікарю - подзвонити до реєстратури зручного для вас пункту щеплення або записатися через сайт helsi.me (перелік пунктів щеплень та центрів масової вакцинації https://list.covid19.gov.ua/) за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19

11:28 17.09.2021

Е - паспорт: що важливо знати

Цифрові копії біометричних паспортів у застосунку Дія мають наразі однакову юридичну силу з їх фізичними аналогами - пластиковою ID-карткою та паперовим закордонним паспортом (ЗП)*

08:26 17.09.2021

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва підприємства з переробки молока по вул. Центральна, с. Покровське Шишацької територіальної громади Полтавської області»

08:11 17.09.2021

Перші відвідувачі Центру соціальної активності у Чернишівці задоволені різноманіттям можливостей закладу

Тут можна оздоровитися; скористатися послугами перукаря чи швачки; є спеціальний конференцзал для корисних зібрань жителів краю, а також простір з усіма необхідними зручностями для людей, які опинилися у складній ситуації і їм потрібен тимчасовий притулок.

19:00 16.09.2021

Якими будуть нові внутрішні СOVID-сертифікати?

Тепер внутрішній COVID-сертифікат можна отримати після настання технічної можливості. Так званий жовтий сертифікат допоможе уникнути карантинних обмежень жовтого рівня. Так званий зелений — про повний курс захисту.

09:21 15.09.2021

Мінсоцполітики за підтримки ЮНІСЕФ починає розробку єдиної Національної стратегії забезпечення прав дітей

Міністерство соціальної політики за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає розробку єдиної Національної стратегії у сфері забезпечення прав дітей. Стратегія стане орієнтиром для всіх органів влади на національному та місцевому рівні та допоможе реалізувати міжнародні зобов’язання України щодо захисту прав дітей. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

08:38 15.09.2021

Відзначили кращих спортсменів і тренерів громади

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України на стадіоні КП «Шишаки – Прогрес» відбулося урочисте нагородження провідних спортсменів і тренерів Шишацької дитячо-юнацької спортивної школи. Від селищного голови Олександра Тутки, від себе особисто вихованців ДЮСШ привітала начальник відділу освіти  Шишацької селищної ради Наталія Караваєва.

14:08 14.09.2021