Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Привітали захисників держави

Напередодні 14 жовтня у селищній раді привітали зі святом  земляків - учасників бойових дій. Від імені селищного голови, від усієї громади заступник селищного голови Наталія Коротич подякувала захисникам держави за мужність і патріотизм, побажала міцного здоров'я, родинного благополуччя і мирного неба. До її вітань приєдналася і депутат Миргородської районної ради Маргарита Хорольська.

14:36 13.10.2021

Міністерством охорони здоров’я України затверджено перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153 затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

09:40 13.10.2021

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ

Рятувальники Миргородського районного управління Головного управління ДСНС України у Полтавській області  звертаються до мешканців громади та гостей краю з застереженням дбати про власну безпеку під час відзначення свята. Пам’ятайте, небезпека може виникнути на кожному кроці!    Якщо ви опинились у натовпі:     Взагалі, як би не хотілося подивитися на подію, краще уникати значних скупчень людей. Якщо ви все-таки потрапили в натовп, дозвольте йому «нести» вас у напрямку від центру до краю і поступово вибирайтеся з нього. Глибоко вдихніть і розведіть зігнуті в ліктях руки в сторони, щоб грудна клітка не була здавлена. Не наближайтеся до вітрин, стін, скляних дверей, металевих парканів, до яких вас можуть притиснути і задушити. Якщо поруч із вами знаходяться діти, міцно тримайте їх за руку або несіть на руках, коли вони зовсім малі. Головне завдання в натовпі – не впасти. Якщо ви впустили якусь річ, у жодному разі не намагайтесь її підняти – життя дорожче. У випадку, якщо вас збили з ніг, прийміть позу ембріона – згорніться калачиком, підборіддя притисніть до грудей, коліна до голови, руками прикрийте голову. За будь-якої можливості спробуйте встати.

13:41 12.10.2021

"Створюємо ліси разом": Шишацька громада долучилася до президентської акції

Минулої п'ятниці колективи апарату, відділів і структур Шишацької селищної ради, "Техкомунбуду" на чолі із заступником селищного голови Наталією Коротич долучилися до акції Держлісагентства "Створюємо ліси разом" у рамках програми Президента України "Зелена країна". Акція триває протягом жовтня. За підтримки Шишацького лісництва ДП "Полтавський лісгосп" учасники акції висадили саджанці сосни на узбережжжі Псла в Яреськах на площі 1,2 гектара. Керівник Шишацького лісництва Григорій Хоролець та його підлеглі провели для них відповідний інструктаж, забезпечили саджанцями та знаряддям праці.

12:39 11.10.2021

В Україні, як і в багатьох інших країнах, дозволено в певних випадках комбінувати різні вакцини проти COVID-19

Звичайно, найкраще використовувати одну й ту саму вакцину як для першого, так і для другого щеплення. Втім, якщо та сама вакцина недоступна, або на першу дозу сталася важка реакція (наприклад тромбоз), можливо введення вакцин за такою схемою:

10:32 11.10.2021

МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

13:12 08.10.2021