Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

У Шишацькій школі імені Вернадського ремонтують блоки молодших і старших класів

Продовжується капітальний ремонт будівлі Шишацької спеціалізованої школи імені В.І. Вернадського. Реалізовують проєкт у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

08:35 22.10.2021

Запобігти. Врятувати. Допомогти

У рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» інспекторський склад Миргородського РУ та працівники 3 ДПРП 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Полтавській області провели для дітлахів цікаві та пізнавальні заходи. Рятувальники роз’яснювали вихованцям дитячого садочка основні правила безпеки життєдіяльності, як поводитися під час різних екстремальних ситуацій.

08:16 21.10.2021

Чи припиняється подання податкової декларації з рентної плати (в частині рентної плати за спеціальне використання води) у разі відчуження земельної ділянки з свердловиною?

Відповідно до п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платниками рентної плати за спеціальне використання води (далі – Рентна плата), зокрема визначено первинних водокористувачі – суб’єктів господарювання, а також фізичних осіб – підприємців, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів.

14:57 19.10.2021

Юридичні наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації тими особами, які мають на це право

Одноразове (спеціальне) декларування, передбачене підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), є добровільним.

14:53 19.10.2021

Спадкування - право, а не обов'язок. Чи може спадкоємець відмовитися від прийняття спадщини?

З моменту відкриття спадщини у спадкоємців постає питання: як правильно та швидко оформити свої спадкові права? Однак, іноді у спадкоємців виникають життєві обставини, за яких прийняття спадщини є недоцільним.

14:50 19.10.2021

Правила поїздок між регіонами: які документи потрібні

З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебпезки. Стосуватимуться вони регулярних та нерегулярних перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

08:39 19.10.2021

Чи варто робити комп’ютерну томографію при COVID-19?

Комп’ютерна томографія (КТ) – метод рентгенівського сканування, за якого пучок рентгенівського променю проходить через тканини людського тіла в різних напрямках. Фактично КТ дає змогу визначити стан будь-якого органу людини. У випадку із коронавірусною хворобою COVID-19 йдеться про КТ органів грудної клітини.

09:00 18.10.2021