Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Поняття тип ПРРО операцій «Інтернет торгівля»

З метою заповнення розд. 4 «Дані щодо ПРРО» заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за ф. № 1-ПРРО (далі – Заява за ф. № 1-ПРРО), форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020№ 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547», поняття тип програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) «Інтернет торгівля» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю і використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній Заяві за ф. № 1-ПРРО, та при його застосуванні можливе залучення касира (інтернет-магазин (сайт)).

10:59 17.11.2021

Чи має право ФО – резидент подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію та задекларувати актив у вигляді права грошової вимоги за договором позики, що надана іншій ФО за рахунок коштів (у національній або іноземній валюті), з яких не були сплачені податки у податкових періодах до 01.01.2021?

10:54 17.11.2021

Особливості  визначення ліквідних активів для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування

Особливості визначення ліквідних активів для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування

Згідно з п.п. 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) грошові активи фізичної особи для цілей підрозд. 9 прим 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ – це кошти в національній та іноземній валютах, розміщені на рахунках в українських та іноземних банках, грошові внески до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ, права грошової вимоги (у тому числі кошти, позичені третім особам за договором позики), оформлені у письмовій формі з юридичною особою або нотаріально посвідчені у разі виникнення права вимоги декларанта до фізичної особи, а також активи у банківських металах, пам’ятні банкноти та монети, електронні гроші.

10:51 17.11.2021

«Якщо перетнемо межу 65% зайнятих ліжкомісць, область автоматично потрапить до «червоної зони», – Віктор Лисак

Про це директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА зауважив під час апаратної наради 15 листопада. За його словами, наpаpі пацієнтами з підозрою та хворими на COVID-19 зайнято 62, 8% ліжкомісць.

10:03 16.11.2021

Вітаємо дипломантів обласного конкурсу!

Згідно з наказом Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації "Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу народної творчості "В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля", присвяченого 30-й річниці Незалежності України, ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНО:

15:21 15.11.2021

Вакцинація від грипу та COVID-19

Грип та коронавірусна хвороба COVID-19 небезпечні тяжким перебігом, ускладненнями та ризиком померти. Людина із будь-якою із цих хвороб навіть у легкій формі може інфікувати інших.

09:58 15.11.2021

Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в області посилять – в управлінні Держпродспоживслужби Полтавщини розробили новий алгоритм дій ефективної перевірки суб’єктів господарювання

10 листопада 2021 року у головному Управлінні Держпродспоживслужби  в Полтавській області відбулася онлайн – нарада з  керівниками  структурних підрозділів  Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області та фахівцями, які безпосередньо входитимуть у групи, що здійснюватимуть рейдові перевірки дотримання протиепідемічних заходів.

09:45 12.11.2021