Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Шануймо гідність і свободу!

Із 2014 року в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Цей День встановлено на честь початку двох революцій - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року,  з метою вшанування патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

13:34 19.11.2021

Партнерство у дії: у Хвощовому утеплили дитсадок і ФАП, а у Воскобійницькій школі перейшли на альтернативне опалення

У Хвощовому роботи виконано за кошти і силами агрофірми імені Довженка, у рамках угоди про соціальне партнерство між агропідприємством та Шишацькою селищною радою.

13:30 19.11.2021

Провізорне відділення працює на повну потужність

Цього тижня медики Шишацької лікарні планового лікування отримали від свого засновника – Шишацької селищної ради - засоби для індивідуального захисту та дезінфекції. Це додаток до основного фінансового забезпечення, спрямованого для потреб закладу з селищного бюджету на черговій сесії.

13:27 19.11.2021

Наші юні футболісти взяли участь у першості Миргородської ДЮСШ

Як повідомляв раніше директор Шишацької  дитячо-юнацької спортивної школи Ігор Попадич, вихованці відділення футболу провели турнір-змагання між собою. І це стало гарним тренуванням для них напередодні участі у відкритій першості Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи, що відбулася минулої суботи. Завдяки сприятливим погодним умовам, за підтримки відділу освіти Шишацької селищної ради щодо надання транспортного засобу, юні футболісти тренера Анатолія Шарлая гідно представили у центрі нашого об'єднаного району рідну ДЮСШ та громаду.

13:17 19.11.2021

У Миргороді відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування

16 листопада у приміщенні Миргородської районної ради відбулося вже друге в цьому році засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У Президії – голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, голова Миргородської РДА Віктор Іваненко, а також – запрошені фахівці – виконавча директорка Всеукраїнської Асоціації ОТГ Валентина Полтавець та експертка з юридичних питань Асоціації Маріанна Сивні.

13:00 19.11.2021

Кошти в розмірі 1 тис. грн будуть виплачені усім вакцинованим на віртуальні платіжні картки через Дію, — Денис Шмигаль

Тижневий рівень вакцинації проти COVID-19 в Україні зберігається на рівні понад 1,5 млн щеплень. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 17 листопада.

10:11 18.11.2021