Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

Бюджет 2022 року, доля дітей без батьківського піклування, наближені до людей соціальні послуги та автобусні перевезення – питання порядку денного засідання виконавчого комітету

На засіданні виконкому цього тижня розглянули і схвалили бюджет Шишацької територіальної громади на 2022 рік. Доповідав начальник фінансового управління Шишацької селищної ради Петро Явтушенко. Попереду – розгляд бюджету депутатськими комісіями.

14:50 17.12.2021

Команда гирьовиків з Полтавщини, у складі якої  були шишачани Максим Спиця та Ярослав Маловічко, здобула золото на всеукраїнських змаганнях!

Команда гирьовиків з Полтавщини, у складі якої були шишачани Максим Спиця та Ярослав Маловічко, здобула золото на всеукраїнських змаганнях!

Як повідомив тренер Шишацької ДЮСШ Анатолій Ігнатьєв, наші спортсмени Максим Спиця та Ярослав Маловічко, разом з гирьовиками з Полтавської, Карлівської, Миргородської та Ланнівської територіальних громад, взяли участь у XX ювілейних всеукраїнських змаганнях пам’яті професора Юрія Резнікова. Збірна нашої області отримала 6-й кубок у 2021 році за перше командне місце!

09:19 17.12.2021

Віктор Лисак ознайомився із заходами протидії коронавірусу в Нідерландах

Директор Департаменту охорони здоров’я  Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак у складі делегації Міністерства охорони здоров'я України відвідав Нідерланди. У ході триденного візиту був підписаний меморандум із МОЗ України та компанією Philips про співпрацю та взаємність у підвищенні якості вітчизняних медичних послуг.

09:11 16.12.2021

Внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет»

Відповідно до п. 70.7 ст. 70 розд. ІІ Податкового кодексу України та Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822, фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну таких даних протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за ф. №5ДР або Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та номером паспорта за ф. №5ДРП відповідно.

08:32 15.12.2021

Згідно з частиною 4 статті 25 Закон України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями, далі - Закон №2464-VI) у разі незгоди з розрахунком суми недоїмки платник єдиного внеску узгоджує її з податковим органом шляхом оскарження вимоги про сплату єдиного внеску в адміністративному або судовому порядку.

08:25 15.12.2021

Якими документами ФО може підтвердити, що вона подала одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, де задекларувала суму коштів, розміщених на поточному рахунку в банку іноземної держави, та сплатила збір, з метою проходження процедури фінансового моніторингу у разі перерахування цих коштів на рахунок банку України?

08:20 15.12.2021