Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Обережно - тонкий лід

Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.

08:30 05.01.2022

Подання і реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 80 від 14 лютого 2018 року «Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки» (далі – Постанова), яку розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки у відповідність з вимогами Законів України «Про адміністративні послуги» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами підприємцями».

08:28 05.01.2022

Привітання селищного голови

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас з Новим 2022 роком!    Вдячний усім вам за нелегку працю у цьому році, усупереч різним обставинам – і залежним, і не залежним від нас – лікарі лікували, освітяни навчали, виробничники забезпечували стабільність своїх галузей, підприємці надавали різноманітні послуги, чиновники виконували покладені на них обов'язки… Усім у цей черговий коронавірусний, економічно нестабільний рік було складно, але професійність, відповідальність, людяність, як завжди, все побороли. Завдяки вам у нашій громаді було чимало приємних моментів, успіхів, досягнень, про які ми вже розповідали і про якій ще обов'язково згадаємо. Тому, без сумніву, цьому рокові є за що дякувати.    І є привід для планів у році прийдешньому. Будьмо й надалі згуртованими для добрих справ однодумцями, щирими патріотами своєї великої України і маленької батьківщини! Миру усім, здоров'я, родинного благополуччя, натхнення і гарного настрою у будні та свята! З повагою, Олександр Тутка

14:43 31.12.2021

Дмитро Лунін: Полтавщина розпочала ревакцинацію бустерною дозою

Полтавщина розпочала ревакцинацію бустерною дозою. Бустерна доза — це доза, яку вводять, щоб посилити ефективність вакцини. Її вже отримали 215 медиків області. Щепитися бустерною дозою також можуть і працівники інтернатних установ. Про це 30 грудня розповів у своєму телеграм-каналі т.в.о. голови Полтавської ОДА  Дмитро Лунін.

09:22 31.12.2021

Протягом минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили майже 500 об’єктів

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

13:25 30.12.2021