Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

«Полтавщина готова до нової хвилі COVID-19», – Дмитро Лунін

Рада національної безпеки й оборони України прогнозує в лютому нову хвилю коронавірусу через поширення штаму «Омікрон». Про це під час брифінгу розповів т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін.

08:35 10.01.2022

Який термін проведення камеральної перевірки одноразової (спеціальної) добровільної декларації?

Згідно з п.п. 15.1 п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ одноразова (спеціальна) добровільна декларація підлягає в порядку, передбаченому підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, камеральній перевірці, яку центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, проводить протягом 60 календарних днів, що настають за днем подання йому відповідної декларації.

08:27 10.01.2022

Які санкції передбачені за несплату або сплату в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Відповідно до абзацу шостого п. 12 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, у встановлений підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ строк, одноразова (спеціальна) добровільна декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються передбачені підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ державні гарантії та звільнення від відповідальності.

08:25 10.01.2022

Змагалися вихованці ДЮСШ

НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО 2022 року в Диканьці відбувся зимовий обласний дитячий турнір з футзалу серед учнів двох вікових груп. Від Шишацької дитячо-юнацької спортивної школи у ньому взяли участь вихованці тренера Анатолія Шарлая.

11:17 06.01.2022