Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

За тиждень українці витратили понад 88 млн грн на ліки за програмою єПідтримка

За тиждень українці витратили понад 88 млн грн для придбання лікарських засобів за програмою єПідтримка. Можливість придбати ліки за програмою доступна з 24 січня для громадян віком від 60 років. Купити можна будь-які ліки, дозволені для застосування в Україні, як в аптечних закладах, так і в інтернет-аптеках.

09:38 01.02.2022

Остерігайтесь підробок пестицидів - фальсифікатів!

З метою захисту посівів сільськогосподарських культур від шкідливих організмів, відповідно до запланованих посівних площ польових культур урожаю 2022 року аграрії планують придбання засобів захисту рослин.

09:35 01.02.2022

Бустерну дозу вакцини проти COVID-19 можуть отримати всі вакциновані особи віком від 18 років

Бустерна доза необхідна для того, щоб посилити ефективність вакцини, яка з часом знижується. В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років.

08:38 31.01.2022

Сніжна і холодна зима — для комунальників спекотна пора

Хтось, може, й нарікає на холод, а комунальникам цієї зими гаряче за кермом снігоочисної техніки. Основні проблеми, як говорить головний інженер КП «Техкомунбуд» Євгеній Шеремет, виникають по двох напрямках: Пришиб, Коляди, Переводчикове, Першотравневе, Пелагеївка - і Хвощове, Велика Бузова, Дем’янки, Луці, Гончарі. Тут, за сніжної погоди, щоденні перемети.

13:26 28.01.2022

Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання.

12:42 28.01.2022

Впровадження е-ТТН в Україні

1 лютого об 11:00 відбудеться вебінар з представниками регіонів України на тему: «Впровадження е-ТТН в Україні».

16:39 27.01.2022