Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Для запобігання надзвичайних подій

Для запобігання надзвичайних подій у житловому секторі пов’язаних із електро-, газо-, та пічним опаленням, постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення Шишацької громади.

14:24 17.02.2022

Податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2021 рік у зв’язку із застосуванням права на податкову знижку можна подати упродовж 2022 року

Відповідно до п.п. 166.1.2 п. 166.1 ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

16:04 16.02.2022

Щодо проведення розрахункових операцій у разі продажу товару з доставкою кур’єром продавця?

Відповідно до ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями розрахункова операція – приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки – оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця.

16:02 16.02.2022

Щодо розміру нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, яка не підлягає оподаткуванню ПДФО

Відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року (у 2020 році – 2940 грн., у 2021 році – 3180 грн., у 2022 році – 3470 гривень).

15:59 16.02.2022

Єднаймося і обороняймося!

Сьогодні Шишацька громада долучилася до відзначення Всеукраїнського Дня єднання, ініційованого Президентом. Участь у ході з прапорами взяли колективи закладів, установ, організацій та підприємств, професійні і громадські спілки, жителі Шишаччини. Після ходи у будинку культури селищний голова та керівники громадських організацій звернулися до учасників заходу зі словами підтримки, упевненості в єдності нашого народу, віри у перемогу над російськими окупантами, побажання якнайшвидшого миру і стабільності рідній державі.

12:08 16.02.2022

Рекомендації для керівників закладів громадського харчування по дотриманню протиепідемічних та профілактичних заходів, визначених Постановою КМУ від 09.12.2020 №1236, та Постановою головного державного санітарного лікаря України № 13 від 06.10.2021

1. Вхід до закладу  здійснювати за наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які  не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу), негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу); або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини, який може бути застосовано протягом 30 днів від дати введення дози; чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

10:07 16.02.2022

Стрітення – день зустрічі побратимів

Традиційно 15 лютого учасники бойових дій на території інших держав зустрічаються, аби вшанувати пам’ять своїх земляків, котрі загинули в Афганістані, і тих побратимів, що передчасно відійшли у вічність вже за мирних обставин. Разом із селищним головою Олександром Туткою та головою спілки афганців Станіславом Миколенком вони поклали квіти до пам’ятного знака у центрі селища, відвідали могили друзів.

13:26 15.02.2022

Із 14 лютого за програмою єПідтримка українці зможуть оплатити комунальні послуги

Із 14 лютого, українці віком від 60 років матимуть змогу витратити кошти, нараховані за програмою єПідтримка, на оплату житлово-комунальних послуг. Наразі понад 3,5 млн громадян, старших за 60 років, вже мають “зелений” сертифікат вакцинації від Covid-19.

09:12 15.02.2022