Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Збережемо екосистеми від пожежі!!!

Пожежі в екосистемах завдають шкоди не лише навколишньому середовищу, але й можуть стати причиною знищення вогнем житлових будинків, ліній електропередач. Здебільшого, загорання у природних екосистемах виникають внаслідок випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах.

08:51 30.03.2022

ОХОРОНА ПРАЦІ НА МАЛИХ АГРОПІДПРИЄМСТВАХ  ТА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ

ОХОРОНА ПРАЦІ НА МАЛИХ АГРОПІДПРИЄМСТВАХ ТА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ

Сiльськогосподарське виробництво вiдноситься до найбiльш великої та багатопрофiльної галузi економіки України. Зважаючи на збільшення у свiтi дефiциту екологічно якісних харчових продуктiв, ця галузь набуває в економiцi нашої держави все бiльшого значення.

13:20 29.03.2022

Переможної весни нам, українці!

У нашій громаді зараз проживають понад 1300 внутрішньо переміщених осіб. Є такі, що вже повертаються чи збираються повертатися у рідні місця. Це зокрема жителі Тростянця, який звільнили від окупанта цими днями. А дехто, навпаки, шукає домогосподарство з городом для тривалого проживання, бо повертатися немає куди…

19:48 28.03.2022

Служба зайнятості Полтавської області працює в звичайному режимі

Шановні громадяни! Інформуємо, що Полтавський обласний центр зайнятості, всі міськрайонні, районні та міська філії обласного центру зайнятості і Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості наразі працюють у звичайному режимі.

13:16 25.03.2022

Важлива інформація до уваги мешканців територіальної громади!

Нагадуємо вам про посилення відповідальності за спалювання сухої трави, пожнивних залишків, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах та поза їх межами, що передбачено змінами до ст. 77 та 77-1 КУпАП. Такі правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу:

15:37 23.03.2022

Спалювання сухостою — злочин проти довкілля і держави

У ці вихідні наші рятувальники ДСНС отримали перший виклик щодо загорання сухої рослинності. Вигоріло близько гектара сухостою та очерету. ДСНСники наголошують: зараз будь-яка дія або наближає, або віддаляє нашу перемогу. Підпал – злочин проти довкілля і держави. Паліїв у воєнний час будуть карати жорстко.

20:38 20.03.2022

Комендантська година — з 20.00

Шановні жителі громади - постійні і внутрішньо переміщені! Відсьогодні комендантська година починається з 20.00. Триває, як і раніше, до 6 ранку.

15:31 18.03.2022