Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Чат-бот для пошуку зниклих під час війни

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

11:55 06.04.2022

У житті завжди є місце для допомоги іншим

У нашій реальності зараз дуже багато горя. І, здається, йому немає кінця і краю. Однак у житті ЗАВЖДИ знайдеться місце для (ні, не обов’язково для подвигу), а для чогось хорошого і світлого. Для допомоги іншим, для допомоги собі. У житті завжди є місце для життя. Навіть якщо воно сходить зі звичної колії.

20:18 05.04.2022

Долучаймося до Всеукраїнського онлайн-уроку фізичної культури!

6 квітня о 13.00 відбудеться Всеукраїнський онлайн-урок фізичної культури, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку. Запрошуємо шкільну спільноту нашої громади взяти участь в онлайн-заході.

14:44 05.04.2022

Сумуємо разом з усією Україною

Наша громада, як і вся Україна, увесь цивілізований світ, шокована трагічними новинами. Свідченнями безумних звірств ворога. Скільки горя ще повинно влитися у чашу людського терпіння, аби цьому настав край?..

13:44 04.04.2022

Шануємо великого земляка

Сьогодні виповнилося 213 років з дня народження Миколи Васильовича Гоголя – відомого майстра художнього слова, великого мислителя, всесвітньо відомого класика та передусім нашого геніального земляка.

16:00 01.04.2022

Жоржівка і уся Шишаччина попрощалися із захисником України Миколою Цалком

Ми провели в останню путь ще одного Героя цієї війни. За місяць лише на Шишаччині – три утрати: михайличанка Ярослава Кривоніс, яреськівчанин Роман Рябко і ось – Микола Цалко з Жоржівки…

20:19 31.03.2022