Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

У Сагайдаку поховали воїна ЗСУ Олександра Науменка

Сьогодні у Сагайдацькому старостинському округу відбулася урочисто сумна подія. Жителі Сагайдака, представники влади і військовослужбовці зустріли з далекої воєнної дороги і провели в останню путь Олександра Науменка.

20:19 13.06.2022

Залучаємо благодійну допомогу нашим переселенцям

Сьогодні у нашій громаді побували представники благодійного фонду Карітас Полтава. У Відділі соціального забезпечення вони провели прийом внутрішньо переміщених людей певних категорій. Це люди з інвалідністю, багатодітні родини, вагітні жінки, мами-одиначки, опікуни, самотні люди похилого віку.

20:18 09.06.2022

У Шишаках зібрали підписи за Православну церкву України

Першою релігійною громадою на Шишаччині, яка прийняла рішення перейти від Української православної церкви  (московського патріархату) до Православної церкви України, стала Воскобійницька громада. Це відбулося ще задовго до повномасштабного вторгнення росії на територію України.

16:34 09.06.2022

Профілактика холери

Ми живемо в умовах безпрецедентної міграційної кризи, біженців, переселенців, пов’язаною з російсько-українською війною. Загострюється міграція до Європи та до інших країн, яка пов’язана з військовими подіями. Сьогодні не можливо не врахувати стан занепокоєння національних служб охорони здоров'я і міжнародних організацій у зв'язку з погіршенням санепідобстановки по більшості інфекційних хвороб, в тому числі і холери.

14:10 09.06.2022