Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Вшанували ветеранів

Плачуть наші ветерани. І не своє минуле оплакують, а долю своїх нащадків, онуків і правнуків. Не віриться стареньким, які пережили Другу світову, голод і лихоліття повоєнних літ, що вдруге на своєму довгому віку вони зустрілися з такою бідою. Не за себе їм страшно, а за молодих, яким би ще жити і жити. Жити у мирі і щасті.

19:53 09.05.2022

Згадуємо зі скорботою…  І пишаємося!

Згадуємо зі скорботою… І пишаємося!

Саме такі відчуття, думаю, переповнюють українців у ці травневі дні пам’яті і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Життя не стоїть на місці. Чим далі ми від 45-го, тим менше залишається живих свідків тієї масштабної катастрофи, що забрала десятки мільйонів людських життів, зруйнувала долі не тільки людей, родин, цілих поколінь, але й багатьох держав.

18:45 07.05.2022

Внутрішньо переміщені люди отримали  допомогу від Полтавської ОВА

Внутрішньо переміщені люди отримали допомогу від Полтавської ОВА

Сьогодні внутрішньо переміщені люди нашої громади отримали продуктові набори від Полтавської обласної військової адміністрації. Працівники селищної ради допомагали колегам з області обслуговувати людей.

20:28 03.05.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Завтра, 3 травня, Полтавська обласна військова адміністрація видаватиме продуктові набори для переселенців у Шишацькій громаді. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

15:12 02.05.2022

У громаді діє платформа гуманітарної допомоги цивільному населенню

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України і Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».

14:28 02.05.2022

У Христівці внаслідок пожежі загинула людина

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті. Найчастіше пожежі відбуваються через перегрівання печей, появу у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випадання з топки або зольника вуглин.

14:11 02.05.2022

26 квітня — річниця Чорнобильської катастрофи

Цьогоріч ми відзначаємо скорботну річницю Чорнобильської катастрофи в умовах війни. Російський окупант – неконтрольований і безвідповідальний. Його варварські дії вкотре поставили світ під загрозу ядерного знищення та радіаційної небезпеки. І Україна разом з усім цивілізованим світом знову переживає часи напруженої готовності до найгіршого. Як і у відносно недалекому 1986 році, українці знову рятують людство.

13:24 26.04.2022