Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Разом — до Перемоги

Упродовж багатьох років надійним соціальним партнером Шишацької громади залишається агрофірма імені Довженка, структурний підрозділ агропромхолдингу «Астарта-Київ». Разом з колективом довженківців, який очолює генеральний директор Сергій Жилін, вирішено чимало суспільно значущих проблем у селищі та селах Шишаччини. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну колектив агрофірми активно долучився до підтримки наших захисників та їхніх родин, внутрішньо переміщених людей, які проживають на території Шишацької громади.

13:43 10.08.2022

Рекомендації по підготовці погребів до зберігання врожаю

Для досягнення  високого врожаю на присадибних ділянках, огородниками було докладено чимало сил, часу,  тому важливо зберегти його без втрат в місцях зберігання. Але якщо не підготовити погріб, підвал як слід, то це може призвести до втрати смакових якостей урожаю або можна втратити всі запаси.

08:23 04.08.2022

Послуги сервісного центру МВС будуть доступні у Шишаках

На черговому засіданні виконавчого комітету Шишацької селищної ради прийнято рішення про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі адміністративних послуг Шишацької селищної ради. До вже існуючих 158 послуг додано вісім послуг сервісного центру МВС.

15:44 03.08.2022

Запобігти торгівлі людьми, як і будь-якому іншому насиллю, може кожен з нас

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у селищній раді відбулося засідання круглого столу з питання координації зусиль суб’єктів взаємодії, ідентифікації, перенаправлення та надання допомоги людям, які постраждали від цього виду насилля.

15:36 01.08.2022

Спека набирає обертів!

Спека на Полтавщині набирає обертів, прогнозується підвищення температури повітря до +28-35 градусів. Це складний період для всіх, у кого погіршується самопочуття за високої температури повітря. Почастішали випадки раптової смерті людей працездатного віку (40-60 років) як вдома, так і на роботі, під час виконання посадових обов’язків та виробничих завдань.

08:24 29.07.2022

Стартувала інформаційна кампанія «Знай свої права:кредити»

Система надання безоплатної правової допомоги долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права: кредити», яку проводить Національний банк України, та яка триватиме у липні-жовтні 2022 року в усіх регіонах України.

08:23 29.07.2022

З Днем Української Державності!

Сьогодні Україна вперше відзначає День Української державності, який було започатковано минулого року. Відповідний указ президент Володимир Зеленський підписав під час урочистого засідання Верховної Ради, присвяченого Дню незалежності України.

08:18 28.07.2022