Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Перше вересня — лише для учнів та працівників загальноосвітніх закладів

Перше вересня – це завжди хвилювання, зворушливі моменти та певний острах і для тих, хто переступає поріг шкільного дому, і для тих, хто зустрічає дітей за цим порогом. Ніколи наперед не відомо, як складеться черговий навчальний рік, які успіхи й невдачі чекають упродовж нього, які дружні чи ділові взаємини складуться в усіх учасників навчального процесу – педагогів, учнів, їхніх батьків.

16:39 31.08.2020

За підсумками піврічного рейтингу – Шишацька ОТГ має щасливе 13 місце серед громад України

Упродовж усіх п'яти років з часу створення нашої громади на сайті decentralization.gov.ua постійно відстежується перебіг реформи децентралізації, аналізується розвиток громад та регулярно оприлюднюються підсумки їхньої життєдіяльності за шість, дев'ять та дванадцять попередніх місяців. Ці рейтинги готуються експертами Програми «U-LEAD з Європою» та проекту SKL International на основі виконання місцевих бюджетів за даними Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Державної статистичної служби України, сайту openbudget.gov.ua.

15:52 27.08.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Шишацька селищна рада Шишацького району Полтавської області оголошує земельні торги з продажу права оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:

16:16 26.08.2020

Акція «Школярик»

За сприяння Полтавської  обласної державної адміністрації та на виконання заходів обласної Комплексної програми соціального захисту населення і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки, в рамках проведення обласної акції «Школярик», Полтавським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було надано 31 набір канцелярських товарів  для дітей із багатодітних сімей, які в поточному році підуть до 1-го класу. Ці  набори доповнено канцелярськими товарами для першокласників за кошти об’єднаної територіальної громади.

11:47 25.08.2020

Олександр Тутка взяв участь у Загальних Зборах Асоціації ОТГ

Голова Шишацької ОТГ Олександр Тутка як керівник Полтавського регіонального відділення Асоціації об'єднаних  територіальних громад взяв участь у Загальних Зборах Асоціації, що відбулися в Києві.

13:03 18.08.2020