Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шишацька селищна територіальна виборча комісія Миргородського району Полтавської області повідомляє, що на підставі частини 2 статті 46 Закону України «По місцеве самоврядування в Україні» 1 грудня 2020 року о 10 годині у приміщенні Шишацької селищної ради за адресою: смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5 скликається перша сесія Шишацької селищної ради восьмого скликання.

13:31 26.11.2020

Побратими загиблого Максима Кучіна передали його доньці оберіг «Батьківське серце»

Шість років тому, саме у ці листопадові дні, родина Кучіних з Шишаків втратила сина, чоловіка, батька, брата. Мобілізований 2014 року Максим обіцяв рідним незабаром повернутися з війни з перемогою. Однак не повернувся, як і багато інших синів, чоловіків, батьків, братів, коханих…

20:48 25.11.2020

Умови поновлення договору оренди землі стали ключовим питанням для жителів Пришибського старостинського округу

З метою підвищення рівня правової обізнаності населення та в рамках реалізації проекту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство», 23 листопада фахівчиння  #правової_допомоги #Шишаччини Вікторія Легейда забезпечила роботу #мобільного_пункту_доступу до #БПД, на базі старостату.

14:21 24.11.2020

Дія. Цифрова освіта

З метою підвищення рівня цифрових навичок кожного українця Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

14:18 24.11.2020

Розвиток патронату над дитиною в межах реформи деінституалізації в регіонах

В рамках другого етапу реалізації реформи деінституалізації в 2020 році передбачені практичні кроки щодо розвитку послуг для дітей та сімей в громадах, що потребують всебічної поінформованості та підтримки суспільства.

13:19 19.11.2020

День української писемності у школі

9 листопада відзначається День української писемності та мови. Свято запроваджене президентським указом від 1997 року на честь Нестора Літописця. У ньому щороку беруть участь тисячі прихильників та долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

15:14 09.11.2020

Слимаки в погребі та підвалі – рекомендації,  як їх позбутися

Слимаки в погребі та підвалі – рекомендації, як їх позбутися

Умови підвищеної вологості і тепло, що панують в погребі, підвалі до вподоби одним із самих ненажерливих шкідників - слимаків. У великих кількостях слимаки з’являються восени - взимку в погребах і підвалах, особливо теплих.

15:10 09.11.2020