Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

ПОСАДОВІ ОСОБИ, ЯКИХ МОЖЛИВО ПОВІДОМИТИ ПРО ВЧИНЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ ПЕРСОНАЛОМ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС ОБЛАСТІ

01030, м. Київ, вул. О.Гончара, 55а, звернутися з електронним листом на адресу (terminova_upk@mns.gov.ua), за номером «телефону довіри» ((044) 289-12-41) ДСНС України;

10:52 14.12.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу проєктів, розроблених громадськими організаціями ветеранів війни, осіб з інвалідністю, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів селищного бюджету

15:32 09.12.2020

Шишацька автостанція НЕ закривається

Принаймні поки що не панікуємо. Є проблема, яку активно висвітлюють у полтавських засобах масової інформації. Директор ТДВ "Полтаваавтотранс" Сергій Бутко розповідає журналістам, що регіональні автостанції – такі, як Шишацька, - збиткові через недостатню кількість пасажирів на рейсах.

13:24 09.12.2020

Фонд соціального страхування України відновив фінансування медичних і соціальних послуг для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю.

На здійснення спеціальних медичних, постійних сторонніх доглядів, побутового обслуговування, а також на додаткове харчування Фонд направив 33,5 мільйона гривень.

11:52 03.12.2020

Творчі, спортивні, натхненні ентузіасти  третього грудня відзначають свій день

Творчі, спортивні, натхненні ентузіасти третього грудня відзначають свій день

В Україні традиційно третього грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. У нашій громаді – це творчі, спортивні і натхненні ентузіасти, котрі живуть набагато яскравішим життям, ніж деякі люди, що не мають статусу “з інвалідністю”.

07:01 03.12.2020

Депутати та старости, які втратили повноваження, зобов’язані подати декларації упродовж 20 днів

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпунктах “а” і “в” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларації за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

11:57 02.12.2020

Упродовж 15 днів новообрані депутати зобов’язані подати декларації

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» депутати Шишацької селищної ради, обрані на виборах 25 жовтня 2020 року, зобов’язані подати декларації за минулий рік упродовж 15 календарних днів з дня відкриття першої сесії селищної ради. Перша сесія Шишацької селищної ради восьмого скликання відбулася вчора, 1 грудня 2020 року.

11:49 02.12.2020

На першій сесії Шишацької селищної ради восьмого скликання визнали повноваження голови і депутатів, обрали секретаря і постійні комісії

Сьогодні відбулася перша сесія Шишацької селищної ради восьмого скликання, ініційована Шишацькою селищною територіальною виборчою комісією Миргородського району Полтавської області. Відкрила засідання сесії голова комісії Наталія Мотченко. Наталія Юріївна оголосила результати виборів голови та депутатів Шишацької селищної ради.

12:59 01.12.2020