Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

Головне управління ДПС у Полтавській області: правові відносини у сфері застосування реєстраторів  розрахункових операцій

Головне управління ДПС у Полтавській області: правові відносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій

Правові відносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або ПРРО регулюються Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон).

14:08 02.02.2021

6800 гривень штрафу – за продаж алкоголю неповнолітнім

Цього тижня відбулося засідання адміністративної комісії, що діє при виконавчому комітеті Шишацької селищної ради. Участь у ньому взяли голова комісії, заступник селищного голови Олег Білик, секретар Олена Явтушенко, члени комісії Тетяна Маслівець, Петро Корсун, Дмитро Петренко, Дмитро Василенко, Алла Дерій.

13:57 29.01.2021

Головне управління ДПС у Полтавській області щодо списання податкового боргу

Закон № 1072 спрямований на соціальну підтримку у 2020-2021 роках застрахованих осіб та надання допомоги суб’єктам господарювання (юридичним особам, фізичним особам - підприємцям) на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

08:40 29.01.2021

Невдовзі ЗНО-2021: виповнилося 14 років - час оформити ID картку!

Із 1 лютого до 5 березня триватиме реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Одним із етапів  успішної реєстрації є підготовка комплекту реєстраційних документів, до якого входить засвідчена копія паспорта громадянина України. Паспорт громадянина України (ID-картка) видається особі при досягненні 14-річного віку.

16:50 26.01.2021