Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

Чи всі види медичних послуг (коди УКТ ЗЕД послуг)  потребують обов’язкового застосування РРО?

Статтею 3 Закону України від 19 листопада 1992 року № 2801-XII «Основи законодавства України про охорону здоров’я», із змінами та доповненнями, визначено, що послуга з медичного обслуговування населення (медична послуга) - це послуга, що надається пацієнту закладом охорони здоров'я або фізичною особою - підприємцем, яка зареєстрована та одержала в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, та оплачується її замовником.

09:15 11.03.2021

Дії суб’єкта господарювання  при скасуванні програмного РРО

Дії суб’єкта господарювання при скасуванні програмного РРО

Миргородський сектор організації роботи Головного управління ДПС у Полтавській області інформує, про те, що  Порядок скасування реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) встановлено розділом III Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 №317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року №547» (далі – Порядок №317).

15:11 04.03.2021

Податкова знижка за користування іпотечним житловим кредитом: алгоритм розрахунку

Відповідно до п. 175.1 ст. 175 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб – резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.

15:08 04.03.2021

Нарада по запобіганню отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів

За ініціювання Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області 01 березня 2021 року в смт. Шишаки відбулася нарада про «Проведення Заходів по запобіганню отруєння бджіл під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами на території Шишацької  об’єднаної територіальної громади». Відбулася нарада у залі засідань адмінбудинку Шишацької ОТГ за головування селищного голови Шишацької селищної ради Тутки О.І.

15:01 04.03.2021

Колектив лікарні нашої громади поповнився досвідченими і перспективними кадрами

Новий рік приніс у життя Шишацької лікарні не тільки скрупульозні турботи щодо перереєстрації закладу, який змінив власника (Шишацьку районну раду – на Шишацьку селищну раду), підготовчі клопоти щодо переукладання договору з НСЗУ й пов’язане з цими змінами зрозуміле хвилювання, але й приємні моменти, що заспокоюють і обнадіюють.

14:33 01.03.2021

НА ПОЛТАВЩИНІ ШУКАЮТЬ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запускає проєкт "https://www.legalaid.gov.ua/novyny/v-ukrayini-startuvav-proyekt-volonter-bpd-doluchajtesya/" «Волонтер БПД» та запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.

14:12 01.03.2021

Шишацька лікарня планового лікування: перспективи 2021 року

Звикаємо до нової назви Шишацької центральної районної лікарні – Шишацька лікарня планового лікування. І нової абревіатури – ЛПЛ. Що саме передбачає новий статус закладу і на яку допомогу в ньому можуть розраховувати жителі Шишацької об’єднаної територіальної громади, розповідає її директорка Маргарита ХОРОЛЬСЬКА.

14:08 01.03.2021