Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Щодо застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку

Реєстратори розрахункових операцій та/або програмні РРО не застосовуються платниками єдиного податку першої групи. Водночас, у випадку перевищення граничного обсягу доходу 1 млн грн., встановленого для платників єдиного податку у 2020 році, відповідно до Перехідних положень Податкового кодексу України, обов’язок застосування РРО виник з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується в усіх наступних податкових періодах, не зважаючи на зміни чи/або доповнення внесені до Перехідних положень Кодексу.

14:43 10.02.2021

До уваги сільськогосподарським підприємствам, фермерським господарствам і фізичним особам підприємцям про необхідність отримання допуску (посвідчення) на право роботи з пестицидами

Відповідно до статті 18 Закону України «Про захист рослин», статті 11 Закону України «Про пестициди і агрохімікати» та Державних санітарних правил ДCанПіН 8.8.1.2.001-98, підприємства, установи, організації усіх форм власності та громадяни зобов’язані допускати до робіт, пов'язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин, їх торгівлею, лише осіб, які пройшли згідно з цим Законом спеціальну підготовку та мають на те відповідне посвідчення і допуск, що видаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері захисту рослин щороку.

13:44 09.02.2021

Увага: синоптики попереджають про складні погодні умови найближчим часом!

Шановні жителі Шишацької об'єднаної територіальної громади! У найближчі години і дні синоптики прогнозують сильні опади у вигляді снігу і снігу з дощем, туман та ожеледицю! Закликаємо вас без нагальної потреби не виходити і не виїжджати з дому! Будьте завбачило обережні на дорозі – і як пішоходи, і як водії!

13:23 08.02.2021

Наша громада – учасниця міжнародного проєкту, в якому сільським жінкам дають можливості для професійного старту

За фінансової підтримки Уряду Канади ще минулого року організація Пакт (Pact  bulding local promise) розпочала в Україні реалізацію проєкту «Крила», що триватиме до 2025 року. Місцем втілення проєкту у життя було обрано кілька громад з чотирьох областей. Серед них – Шишацька, Козельщинська, Глобинська та Білицька громади Полтавської області.

15:10 04.02.2021

Асоціація захищає інтереси громад, а значить — кожного жителя ОТГ

Напередодні селищний голова Олександр Тутка як керівник Полтавського регіонального відділення Асоціації об’єднаних територіальних громад взяв участь у засіданні правління в Києві. Керівники громад обговорили звіт про діяльність Асоціації за минулий рік, затвердили плани та бюджет організації на 2021 рік. Перспективою найближчої співпраці поділилися міжнародні партнери об’єднаних територіальних громад – Програми SKL International, DOBRE та DECIDE.

08:05 04.02.2021