Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Податкова інформує

Чи передбачена відповідальність за ненадання фізичним особам - підприємцям первинних документів на товар постачальниками – фізичними особами – підприємцями платниками єдиного податку першої групи, що здійснюють торгівлю на ринках.

14:46 24.03.2021

До уваги випускників закладів загальної середньої освіти, безробітних громадян, щодо навчання у Військовому коледжі сержантського складу

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут запрошує на навчання з гарантованим працевлаштуванням громадян України, які мають повну загальну середню освіту.

14:39 22.03.2021

До уваги випускників закладів загальної середньої освіти, батьків, безробітних громадян, щодо навчання та військової служби за контрактом у Державній Прикордонній Службі України

Державна Прикордонна Служба України зайняла активну позицію на ринку праці через постійну пропозицію вакантних місць з привабливими умовами оплати праці та широким соціальним пакетом.

14:30 22.03.2021

У "Техкомунбуду" – перший ювілей!

Комунальне підприємство "Техкомунбуд" Шишацької селищної ради створене п'ять років тому. Як нині згадує його директор Петро Корсун, розпочинали практично з нуля. На той момент у штаті було десять працівників. А з техніки – два тракторці не на ходу і сміттєвоз.

10:51 21.03.2021

Управління ЖКГ зустрічає професійне свято освітленням вулиць, підготовкою до ремонту доріг… Та з новим інспектором з благоустрою

В Управлінні житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради під керівництвом Дмитра Петренка нині триває підготовка до запланованого цьогоріч ремонту доріг. Спільно з представниками технагляду Агентства місцевих доріг Полтавської області проведено обстеження шляху з Шишаків до станції Яреськи. Визначено його найпроблемніші місця, складено дефектні акти та узгоджено обсяги дорожніх робіт на суму близько шести мільйонів гривень. За ці кошти буде проведено частково ямковий ремонт, окремими ділянками – суцільне вирівнювання верхнього шару асфальтованого покриття дороги від Шишацької школи до Яреськівського цукрового заводу. Ремонт цього автошляху відбудеться за співфінансування Агентства та Шишацької селищної ради. З бюджету громади вже перераховано перший внесок – один мільйон гривень.

10:46 21.03.2021

У Шишацької ДЮСШ – новий директор

Передували призначенню Ігоря Попадича на цю посаду зустрічі селищного голови Олександра Тутки, начальника відділу освіти Шишацької селищної ради Наталії Караваєвої з колективом дитячої юнацько-спортивної школи. Керівник громади наголосив, що усіляко сприятиме розвиткові закладу, однак наполягає на ініціативності та відповідальності самих тренерів. Адже їм у першу чергу видніше, як активізувати роботу спортшколи, щоб був результат не на папері, а у призах, кубках, званнях і дитячій зацікавленості. І розвивати треба всі напрямки.

08:36 20.03.2021