Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

ОГОЛОШЕННЯ

13 квітня 2021 року о 10 годині у залі засідань Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Партизанська, 2, колишній зал Шишацької районної ради) планується проведення позачергової 7 сесії 8 скликання Шишацької селищної ради. Пленарне засідання сесії відбудеться з урахуванням карантинних вимог.

08:47 12.04.2021

Провели юнаків на службу

Розпочато весняний призов, під час якого армійські лави поповнять тисячі юнаків з України, серед яких і шишачани. 6 квітня Шишаки, з дотриманням карантиннних норм, проводжали своїх синів, бажаючи легкої служби.

16:17 08.04.2021

Як запобігти отруєнню бджіл пестицидами

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області та Шишацька територіальна громада вчергове закликають аграріїв і пасічників до співпраці щодо недопущення отруєння бджіл, яке спостерігається у весняно-літній період при обробках сільськогосподарських посівів. Отруєння бджіл пестицидами можна уникнути шляхом налагодження комунікації між пасічниками та аграріями. В Шишацькій ТГ нині триває відповідна роз’яснювальна робота. Що потрібно робити обом сторонам для взаємовигідного співробітництва? Ось прості правила від Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, як зібрати мед, хороший урожай та попередити отруєння бджіл.

14:09 07.04.2021