Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

ОГОЛОШЕННЯ

17 травня 2021 року о 10 годині у залі засідань Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Партизанська, 2, колишній зал Шишацької районної ради) планується проведення 8 сесії 8 скликання Шишацької селищної ради. Пленарне засідання сесії відбудеться з урахуванням карантинних вимог.

10:43 07.05.2021

Чи включається до доходу фізичної особи – платника єдиного податку сума коштів, отримана у вигляді бюджетного гранту?

Законом України від 04 листопада 2020 року № 962-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій», який набрав чинності 23.12.2020, запроваджено визначення бюджетного гранту для податкових цілей та преференції при оподаткуванні доходів, отриманих платниками податків у вигляді бюджетного гранту.

10:35 07.05.2021

Подання декларації для виїзду за кордон

Платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду (п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу України, далі - ПКУ).

10:33 07.05.2021

До уваги бджолярів!

Шишацьке управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує про порядок реєстрації пасік та отримання ветеринарно-санітарного паспорту.

08:39 30.04.2021

Податкова інформує: Запитували? Відповідаємо!

Чи потрібно СГ виконувати додаткові налаштування в ПРРО, який встановлений на комп’ютер (планшет, телефон тощо) у разі здійснення розрахункових операції із застосуванням електронних платіжних засобів?

08:35 30.04.2021