Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

28 квітня – День охорони праці

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

10:21 27.04.2021

Дотримуйтесь регламентів застосування пестицидів!

Робота аграрного сектору направлена на отримання високих врожаїв сільськогосподарських культур. Не секрет, що для цього використовуються допоміжні заходи як на полях, так і на присадибних ділянках.

08:15 27.04.2021

У Шишацькій лікарні удосконалили провізорне відділення устаткуванням централізованої подачі кисню

Палати терапевтичного (а нині провізорного) відділення, що відповідає за лікування пацієнтів з тяжкими пневмоніями, серед яких і викликані коронавірусною інфекцією, обладнали точками доступу до централізованої подачі кисню. До цього тут були лише дві такі точки, ще шість – в реанімації. Пацієнти у провізорному відділенні користувалися кисневими концентраторами.

13:24 26.04.2021

У їхніх серцях Чорнобиль проріс гірким полином

Сьогодні виповнюється 35 років з моменту аварії на  Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком, відлуння якої ми відчуваємо й донині.

13:16 26.04.2021

Документи на призначення житлової субсидії  можна подати ОНЛАЙН

Документи на призначення житлової субсидії можна подати ОНЛАЙН

Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (отримали посвідку на постійне або тимчасове проживання, визнано біженцями в Україні), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).

10:03 26.04.2021