Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

У їхніх серцях Чорнобиль проріс гірким полином

Сьогодні виповнюється 35 років з моменту аварії на  Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком, відлуння якої ми відчуваємо й донині.

13:16 26.04.2021

Документи на призначення житлової субсидії  можна подати ОНЛАЙН

Документи на призначення житлової субсидії можна подати ОНЛАЙН

Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (отримали посвідку на постійне або тимчасове проживання, визнано біженцями в Україні), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).

10:03 26.04.2021

Надання майна в оренду: доходи підлягають оподаткуванню

Миргородський сектор організації роботи організаційно – розпорядчого управління Головного управління ДПС у Полтавській області звертає увагу на те, що якщо громадяни здають в оренду житлову чи іншу нерухомість, а також рухоме майно, то отримані доходи необхідно задекларувати.

08:29 22.04.2021

Новації законодавства: списання  штрафних санкцій та пені за умови сплати податкового боргу за основним платежем

Новації законодавства: списання штрафних санкцій та пені за умови сплати податкового боргу за основним платежем

Закон України від 04.12.2020 № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо  соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072, набув чинності з 10.12.2020) спрямований на соціальну підтримку у 2020-2021 роках застрахованих осіб та надання допомоги суб’єктам господарювання (юридичним особам, фізичним особам - підприємцям) на вищезазначений період.

08:17 22.04.2021

За чисте довкілля

Воскобійницький старостинський округ відзначає, що з приходом тепла постає актуальне питання благоустрою сіл, розташованих на території старостинського округу. Тому для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та примноження зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді жителі сіл долучилися до щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

10:48 21.04.2021