Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Про первинну медицину, соціальний захист та комунальні послуги

Упродовж кількох останніх місяців тривав (і в деяких аспектах ще й досі триває) процес приєднання Яреськівської та Федунської сільських рад до Шишацької громади. Інвентаризація й передача майна до управління різних галузей Шишацької селищної ради, перереєстрація закладів, укладення нових договорів й багато іншого – це доволі чималенький шмат складної організаційно-юридичної роботи. Важливо нічого не прогавити, вкластися у терміни, виконати плавний перехід людей і територій з одного формату в інший, щоби все продовжувало безперебійно функціонувати і життя тривало далі.

13:14 01.03.2021

Період карантину: вклеювання фото в паспорт та звернення за місцем перебування

Під час дії карантинних заходів багато полтавчан переймаються питанням, чи не штрафують за невклеєну фотокартку у паспорт по досягненню відповідного віку та за невчасну заміну паспорту?

10:39 26.02.2021

ОБЕРЕЖНО – БУРУЛЬКИ!

За прогнозами синоптиків останній тиждень зими буде цьогоріч супроводжуватися різкими перепадами температури. Починаючи з 25 лютого, вдень уже очікується плюсова температура. У зв’язку з цим сніг почав танути і зсуватися схилами з дахів будівель. Одночасно з цим внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель та на великих деревах масово утворюються крижані бурульки.

10:22 26.02.2021