Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Захистіть сад від сонячних опіків і гризунів

Успішна зимівля – одна з головних умов врожайності плодового саду. В зимовий період для плодових дерев особливу небезпеку становлять різкі перепади температур, тому правильна підготовка саду взимку підвищують його стійкість.

12:59 25.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ! Конкурс на заміщення вакантної посади

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління житлово – комунального господарства, архітектури та містобудування, інспектора з питань здійснення контролю за поводженням з відходами, дотриманням правил благоустрою та природоохоронного законодавства Шишацької селищної ради

11:37 22.01.2021

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році

Надання субсидії з оплати житлово-комунальних послуг регулюється Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» від 21.10.1995р. № 848  (зі змінами).

15:36 18.01.2021

Способи захисту прав на земельні ділянки

Спірні земельні правовідносини насамперед пов’язані з порушенням законних прав суб’єкта третіми особами. Тому, відповідно до законодавства, особи, права яких у сфері земельних правовідносин порушені, мають законні підстави та можливості захистити їх у спосіб, встановлений чинним законодавством України.

15:34 18.01.2021