Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Світла пам'ять воїну Сергію Леню

5 вересня у Шишаках попрощалися з бійцем Збройних Сил України Сергієм Ленем. Серце мужнього бійця раптово зупинилося.

10:41 07.09.2023

Про застосування РРО/ПРРО під час зустрічі з підприємцями Полтавщини

На Полтавщині продовжується інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо застосування РРО/ПРРО. Днями робоча група у складі фахівців Головного управління ДПС у Полтавській області  завітала до підприємців міста Гребінка Полтавської області.

10:11 07.09.2023

Воркшоп щодо податкових новацій провели податківці Полтавщини із представниками Полтавської асоціації бізнесу

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області під головуванням очільниці податкової служби Полтавщини Алли Рябкової та за підтримки керівниці Полтавської асоціації бізнесу Ірини Бессарабової відбулась робоча зустріч. У заході взяли участь понад 40 представників бізнесу, які підготували запитання до податківців щодо новацій податкового законодавства, прийнятих Законом України від  30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей  оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219).

10:17 06.09.2023

До уваги ВПО та осіб, які постраждали від військових дій!

БФ “Право на захист”, окрім широкого спектру матеріальних та нематеріальних видів допомоги внутрішньо переміщеним особам та особам, які постраждали від військових дій, є партнером у сфері реєстрації на отримання грошової допомоги від Агентства ООН у справах біженців за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН). Розмір допомоги складає 2220 грн на одну особу на місяць та виплачується за три місяці.

15:14 04.09.2023

Інформаційний захід з презентації грантових можливостей для бізнесу в рамках програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

Наразі GIZ реалізує в країні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для малих та середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту. Запрошуємо вас на онлайн-презентацію грантів для мікро, малих та середніх підприємств України з метою відновлення та посилення стійкості їх господарської діяльності в умовах війни та просимо поширити інформацію про захід серед регіональних ММСП.

08:47 04.09.2023

Щодо особливостей відображення назви товару в  розрахункових документах РРО/ПРРО

Щодо особливостей відображення назви товару в розрахункових документах РРО/ПРРО

У Головному управління ДПС у Полтавській області повідомляють, що з 01.08.2023 Законом України від 30.06.2023 № 3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» були внесені зміни в пункт 2 статті 3 Закону від 06.07.1995 № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) щодо спрощення фіскального чеку.

10:47 30.08.2023