Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

До уваги військовослужбовців та їхніх родин!

Як і минулого року, цьогоріч в Шишацькій громаді діє соціальна програма, де передбачені виплати на опалення. Минулого року це була одноразова виплата - 5000 гривень. У 2024 році це будуть дві виплати по 4000 грн. Першу вже можна отримати зараз, подавши відповідну заяву. Другу - перед початком наступного опалювального періоду.

10:33 24.01.2024

Український ветеранський фонд запустив гарячу лінію кризової допомоги та підтримки для ветеранів та їхніх родин

0 800 33 20 29 – це першомоментна допомога для ветеранів війни, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях. Фахівці «гарячої лінії» - кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід.

10:25 23.01.2024

Про роботу Служби у справах дітей у 2023 році

Основними завданнями служби у справах дітей Шишацької селищної ради в умовах воєнного стану залишається забезпечення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства у сфері захисту прав дітей, розгляд повідомлень про дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, реалізації права кожної дитини, яка залишилась без батьківського піклування, на виховання в сім’ї,  контроль, моніторинг умов утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території громади в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях.  Службу у справах дітей Шишацької селищної ради очолює Валентина Величко. Під її керівництвом працюють завідувач сектору з питань опіки та піклування Марина Стеценко та бухгалтер Надія Павелко.

10:25 23.01.2024

Нацполіція спільно з чеськими правоохоронцями затримала учасників злочинної організації

Зловмисники створили мережу фішингових сall-центрів на території столиці і ошукали десятки іноземців на майже два мільйони чеських крон, що в еквіваленті складає близько трьох мільйонів гривень. Нагадаємо, у вересні українські чеські правоохоронці припинили діяльність злочинного угруповання. Завдяки аналізу інформації, що містилася у вилученій техніці, поліцейські встановили ще одного організатора «схеми» та вісьмох його спільників.

10:22 23.01.2024

22 січня - День Соборності України

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності.

12:39 22.01.2024

Електронна черга в Центрах обслуговування платників!

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що тримаючи вектор на поліпшення якості та умов надання послуг платникам, Державна податкова служба України продовжує перетворення на цифровий сервісний орган. Внаслідок оновлення і модернізації програмно-апаратного комплексу Контакт-центру ДПС запроваджено дистанційний запис для отримання послуг в Центрах обслуговування платників (далі – ЦОП) – електронну чергу.

10:26 22.01.2024