Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Робота мультидисциплінарної команди

Дата створення: 09:20 06.04.2018

5 квітня 2018 року було здійснено черговий виїзд мультидисциплінарної команди Територіального центру Шишацької селищної ради до села Пришиб. Перукарем відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Любов'ю Мозговою було обслужено 9 осіб як на платній так і безоплатній основі.

Перевірка надання соціальних послуг

Дата створення: 09:18 06.04.2018

5 квітня 2018 року у селах Пришиб та Переводчикове Пришибського старостинського округу завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка та соціальний працівником відділення Ніна Діхтяр здійснили планову перевірку підопічних відділення з якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Шабельник О.В. та Чмир О.О.

Про проведення атестації педагогічних працівників

Дата створення: 09:31 05.04.2018

03 квітня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії з питанням про атестацію педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільного навчальних закладів.

Українська писанка

Дата створення: 15:09 04.04.2018

У дошкільному навчальному закладі «Ясочка» 3 квітня 2018 року проводився конкурс «Українська писанка». Вихователі креативно підійшли до цього конкурсу. Кожна група представила своє бачення української писанки, тут були зібрані писанки вихователів, дітей і звичайно невід'ємною родзинкою пасхального дерева були писанки батьків дошкільнят.

«ЗАЧАРОВАНА ДЕСНА» НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ

Дата створення: 15:05 04.04.2018

Будь-яка історія не виникає на порожньому місці. Обов’язково для створення чого-небудь мають скластися певні умови. Саме так сталося із задушевною повістю Олександра Довженка «Зачарована Десна». Хоча ця повість є автобіографічною, але вона близька кожному з нас, бо розповідає про найсвітліший період людського життя – дитинство, яке назавжди залишається в яскравих спогадах.

«Крок до бізнесу»

Дата створення: 08:32 29.03.2018

Відповідно до Закону України «Про освіту» та з метою популяризації і пропаганди підприємницької діяльності серед учнів, підвищення рівня обізнаності учнівської молоді в питаннях розвитку підприємництва проводиться Чемпіонат області з основ підприємництва «Крок до бізнесу».