Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Нове життя сільських будинків культури

Те, що саме з сільського клубу бере початок джерело творчості, яке згодом впадає у велику ріку української культури, розуміють усі, хто бував на виступах місцевих аматорських колективів, бачив вироби народних майстрів чи насолоджувався творами наших митців. Клуби й справді є закладами, які сприяють оздоровленню морального клімату на селі, відкриттю нових талантів та залученню молоді до активного дозвілля, є традиційними центрами з розвитку народної творчості та культурного збагачення особистості, а у багатьох населених пунктах є чи не єдиними осередками, що задовольняють культурно-дозвілллєві потреби місцевих трударів.

08:26 17.07.2018

Нова дошка оголошень

Гарний і сучасний стенд для розміщення оголошень красується у центрі селища Шишаки. Його власноруч виготовили працівники КП «Техкомунбуд», використавши матеріали з ліквідованих ними аварійних дерев. Процес виготовлення та обробки матеріалу для стенду відбувався на пилорамі комунального підприємства, придбаній за кошти місцевого бюджету. Всі роботи проведені абсолютно безкоштовно. Нову дошку оголошень виконано у вигляді колони, і установлено у зручному для користувачів місці. Це чудовий і дієвий спосіб надання і поширення інформації для усіх жителів селища.

15:29 16.07.2018

Участь представників Шишацької ОТГ в семінарі Мінсоцполітики

11 – 12 липня у м. Київ пройшов семінар на базі державного підприємства інформаційно-обчислювального центру Міністерства соціальної політики. Делегація селищної ради, у складі начальника Відділу соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Наталії Завалідер та начальника Відділу організаційної, кадрової та інформаційної роботи виконавчого комітету Руслана Леня, взяла участь в тренінгу та тестуванні програмного забезпечення, розробленого з метою організації електронного документообігу між уповноваженими соціальними підрозділами ОТГ та структурними підрозділами з  питань соціального захисту населення.

14:52 16.07.2018

ПРОФЕСІЯ – БУХГАЛТЕР!

Усі професії важливі, усі професії потрібні – так ми звикли говорити і думати. Проте, мабуть, кожен з нас трішки лукавить. На сьогодні розвиток технологій і зміни у способі життя призводять до того, що одні професії з,являються, а інші поступово зникають, перероджуються. Так от, чи будуть раді бухгалтерам у майбутньому?

11:24 16.07.2018

Піклування про безпеку пішоходів

Донедавна існуюча в Україні система місцевого самоврядування не відповідала потребам суспільства. Вона не в змозі була забезпечити належні умови для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання жителям якісних та доступних соціальних та адміністративних послуг, розвитку інфраструктури населених пунктів.

15:56 13.07.2018

Нова українська школа для наших першокласників

13 липня 2018 року відбулася нарада за участі керівника Відділу освіти Наталії Караваєвої та директорів загальноосвітніх навчальних закладів селищної ради. Обговорили ступінь підготовки до нового навчального року в умовах проекту «Нова українська школа» для першокласників 2018 року, за ухваленим державним стандартом початкової освіти. Основним пріоритетом нової системи освіти стане повага гідності учня і придбання компетенцій, а також більше свободи і підвищення мотивації в діяльності вчителя.

15:50 13.07.2018

«Несебр – Острів мистецтв»

…стрімкі серпантини, вологий вітерець, море сонця та блакитний простір простелився на горизонті… Болгарія!!!

15:45 13.07.2018

Літні здобутки «Чорнобривця»

Для кожного початок літнього сезону починається по-різному. Хтось їде відпочивати до моря або в літній табір, інші з нетерпінням чекають моменту побачення зі своїми рідними чи близькими. Загалом старт теплої пори асоціюється з приємним відпочинком та подорожами до теплих країн. Та не для нас.

13:18 13.07.2018

Удосконалення надання муніципальних послуг на локальному рівні

У рамках реалізації проекту створення офісу муніципальних послуг Шишацької об,єднаної територіальної громади виконавчий комітет в особі селищного голови Олександра Тутки уклав договір з ТОВ "АНІР КОМПАНІ" на ремонтно-будівельні роботи адміністративної будівлі Пришибського старостинського округу під  фронт-офіс по наданню відповідних послуг за адресою:  Полтавська область, Шишацький район, с. Пришиб, вул. Полтавська, 8.

14:18 11.07.2018