Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Привітали з Днем захисту дітей

У перший літній день в усьому світі і в Україні відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

13:15 01.06.2023

У «Явора» — Гран-прі,  «Чорнобривець» — лауреат!

У «Явора» — Гран-прі, «Чорнобривець» — лауреат!

У травні народний хор «Явір» Шишацького селищного будинку культури взяв участь у  VII Міжнародному  двотуровому  багатожанровому  фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі», м.Миколаїв, повідомляють у селищному будинку культури. Виступ колективу справив враження  на голову журі, Заслужену артистку естрадного мистецтва України, викладачку вокально-хорових дисциплін Ірину Зіміну-Яценко. Професійне журі присудило хору найвищу нагороду фестивалю в номінації вокальне мистецтво – Гран-прі та нагородило відповідним сертифікатом колектив і сертифікатом «Кращий керівник»  Луценко Валентину Миколаївну за професійну підготовку конкурсантів до виступу.

13:12 01.06.2023

Із завершенням навчального року і Днем захисту дітей!

Дорогі діти! Щиро вітаю вас із завершенням непростого навчального року і Днем захисту дітей! Завдяки українським воїнам, які забезпечують наш захист від російського загарбника у повітряному і наземному просторах, у нашій громаді, як і загалом на Полтавщині, цей рік минув відносно спокійно. Навчальний процес був ускладнений постійними тривогами, необхідністю час від часу працювати онлайн, однак цього шкільного року вже все позаду. Дякую педагогам, дітям і батькам за витримку і розуміння ситуації.

12:51 01.06.2023

Навчайте дітей електробезпеці

Наближаються літні канікули, і у дітей з’явиться багато вільного часу, який вони зможуть проводити на свіжому повітрі. Щоб ця чудова пора дитинства запам’яталася приємними емоціями, а батьки не хвилювалися за здоров’я і життя своїх доньок та синочків, потрібно говорити з ними про електробезпеку.

08:42 01.06.2023

Правила відпочинку на водоймах

Миргородське  РУ  ГУ ДСНС України у Полтавській  області,  закликає громадян  дотримуватися  елементарних  правил відпочинку  на  водоймах!

08:51 31.05.2023

Юні дзюдоїсти Шишацької ДЮСШ успішно здали нормативи

Нещодавно  відбувся підсумковий залік та здача нормативів на спортивні пояси секції боротьби дзюдо Шишацької дитячо-юнацької спортивної школи. Юні дзюдоїсти з Шишаків та Сагайдака порадували своєю фізичною підготовкою батьків і друзів. Директор ДЮСШ Ігор Попадич відзначив досягнення дітей і вручив спортсменам грамоти відділу ос-віти та спеціальні пояси.

10:10 29.05.2023

Воїна Олександра Жаб'яка із Соснівки поховали у Полтавській громаді

19 травня у Полтаві, біля Свято-Успенського собору Православної Церкви України, попрощалися з чотирма військовими. Серед них – Олександр Жаб’як, який кілька років проживав у селі Соснівка Яреськівського старостинського округу. Поховали Олександра у селі Витівка Полтавської громади.

15:02 23.05.2023