Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Свято школи – свято села

10 грудня 2016 року в с. Гоголеве відбулася знаменна подія – Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Шишацької селищної ради відсвяткувала свій 60-річний ювілей!

08:43 13.12.2016

Підтримка освіти – головний пріоритет розвитку громади

Надворі зима. Холодно. А в Ковердинобалківській філії І-ІІ ступенів Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського тепло і затишно. Просторі світлі вікна надійно захищають від холоду, даруючи затишок та приємне тепло у класах та коридорах оновленої школи.

13:27 09.12.2016

Правила пожежної безпеки при проведенні новорічних свят та встановленні ялинки

Шановні громадяни! Пам’ятайте! Ваш добробут та життя залежить тільки від Вас. Незважаючи на скрутний економічний та соціальний стан в Україні, закликаємо Вас подбати про себе, своїх близьких, про своє майно.

14:45 08.12.2016

Eкзамен з охорон  праці

Eкзамен з охорон праці

Днями у Територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради, було проведено екзамен з охорон  праці всіх працівників. Згідно з чинним праце охоронним законодавством такі екзамени необхідно проводити через кожні три роки.

13:51 05.12.2016

Заходи до Міжнародного  дня інвалідів

Заходи до Міжнародного дня інвалідів

2 грудня  заступник селищного голови Тетяна Цимбалюк взяла участь у заходах з нагоди Міжнародного  дня інвалідів. Привітала учасників творчої зустрічі «Ти особливий»та вручила від селищного голови Олександра Тутки прекрасному талановитому юнакові з Великоперевізького старостату Саміру Петрушенку мобільний телефон.

13:58 02.12.2016

Подяка дошкільнят

Нещодавно для дошкільнят дитячого садка «Оленка» Шишацької селищної ради, що в с. Пришиб, подаровано новинку на ігровий майданчик – павільйон, який є окрасою нашого подвір’я. Веселі та усміхнені малята радіють подарунку!

15:20 01.12.2016