Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Покращення умов праці соціальних робітників

З метою покращення умов праці соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Шишацької селищної ради, підвищення якості надання соціальних послуг та швидкого реагування на потреби отримувачів соціальних послуг на дому,  07 жовтня 2016 року      10 соціальних робітників Шишацької громади та сіл Яреськи, Ковалівка, Федунка отримали 10 сучасних велосипедів. Кошти на придбання засобів пересування виділені місцевим бюджетом Шишацької селищної ради та за рахунок субвенції Шишацької районної ради.

10:02 12.10.2016

Більше 200-ті  учасників АТО Полтавщини  – повернулися додому після зборів оперативного резерву .

Більше 200-ті учасників АТО Полтавщини – повернулися додому після зборів оперативного резерву .

В ніч з 6 на 7 жовтня 2016 року військові комісаріати Полтавської області зустріли учасників антитероритсинчної операції після 12-ти денних зборів резервістів оперативного резерву.

09:53 12.10.2016

ОСВІТЯНСЬКІ ЗДОБУТКИ – 2016

«Щоб дитина була палко зацікавлена навчанням, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче, інтелектуальне життя. Саме таке життя має забезпечити сучасна оновлена українська школа».

09:48 11.10.2016

Децентралізація в дії

Капітальні ремонти закладів медицини, купівля нових меблів та сучасного обладнання – перші плоди реформи у Шишацькій об’єднаній громаді у сфері охорони здоров’я.

14:06 05.10.2016

Творчі перемоги шишачан

До поїздки на Міжнародний телевізійний фестиваль – конкурс мистецтв «Діти сонця і миру» готувалися в усіх мистецьких колективах, якими керує їх незмінний керівник – заслужений працівник культури України Валентина Миколаївна Луценко.  Це була регулярна, клопітка робота учасників аматорського народного хору «Явір», вокального тріо «Валентина» Шишацького селищного будинку культури, дитячого фольклорно-етнографічного гурту «Чорнобривець»  Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І.Вернадського, вокалістки Лефко Аліни з дитячої музичної школи.

09:23 29.09.2016