Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Пенсійний вік – це не кінець життя

Пенсійний вік – це не кінець життя, а всього на-всього золота його частинка. Коли життя стає дещо повільнішим, але від того не менш прекрасним, сповненим посмішок уже дорослих дітей та онуків настає час присвятити собі більше уваги, потурбуватися про здоров’я, відпочинок та збагачення свого світогляду. Адже ніколи не буває пізно здобувати нові знання їх навички, які вкрай необхідні для життя у сучасному мінливому світі.

09:50 16.11.2016

Університет ІІІ віку

Збереження в житті взаємодії людей похилого віку з соціальним середовищем, та активне залучення їх до участі у суспільному житті громади – ось основна мета «Університету ІІІ віку» Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради.

09:36 14.11.2016

Профорієнтаційна робота в школі

Вибір професії - чи не найголовніший чинник того, як складеться  подальше життя випускника школи.  Адже  хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Тому профорієнтація – один із найважливіших напрямів у роботі будь-якого  навчального закладу.

15:32 10.11.2016

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

У рамках проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у дошкільних,  загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, 08.11.2016 року ДПРП-3 ДПРЗ-1 разом з Шишацьким районним сектором Головного управління у Полтавській області був здійснений виїзд до Воскобійницької ЗОШ I-III ступенів Шишацького району, с.Воскобійники, вул. Ценральна, 20.

09:45 10.11.2016